Медичний порталУстановиВінницяСтоматологіяПриватна стоматологічна клініка "Вінінтермед"
Приватна стоматологічна клініка Вінінтермед

Приватна стоматологічна клініка "Вінінтермед"

Стоматологія , Дитяча клініка

вул. Пирогова, 3а , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 67-41-41
Fax: +380 (432) 67-14-47
intermed@inbox.vn.ua
Головний лікар
Александр Ефимович Панчук
Сховати карту

Про установу

Приватна стоматологічна клініка «Вінінтермед» (Вінниця міжнародна медицина) із сімейним принципом обслуговування заснована в серпні 1991-го року. У клініці надаються всі види стоматологічної допомоги.

Клініка має сертифікат та ліцензію на всі види стоматологічної діяльності.

Головний лікар - Олександр Юхимович Панчук - лікар - стоматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, Голова Вінницького осередку імплантологів України, з 1991 року директор і засновник стоматологічної клініки «Вінінтермед ЛТД».

Лікування кожного пацієнта починається з огляду і консультації у провідного спеціаліста. Для діагностики використовуються: панорамний рентгенівський знімок, комп\'ютерна томографія, цефалограмма, яка служить передумовою для постановки діагнозу, лазерна діагностика карієсу, внутрішньо-ротова відеокамера; радіовізіографія.

У клініці використовується програма безпеки та захисту пацієнта від інфекції (СНІД, Гепатит і т.д.)

На базі клініки є сучасний конференц зал, він оснащений проектором, мультимедійним обладнанням, які дозволяють проводити прямі трансляції операцій та лікувальної роботи, при проведенні навчальних курсів для лікарів клініки та спеціалізованих курсів.

Кожен день засідає медичний консиліум, на якому лікарі обговорюють виконану роботу за зміну та завдання на наступні робочі дні.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Приватна стоматологічна клініка "Вінінтермед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук