Медичний порталУстановиПолтаваСтоматологіяПриватна стоматологічна клініка "Імпластіка"
Приватна стоматологічна клініка Імпластіка

Приватна стоматологічна клініка "Імпластіка"

Стоматологія

вул. Монастирська, 3 , Полтава, Полтавська область
Пн-Пт: 09.00-18.00
+38 (0532) 60-68-09
+38 (066) 093-25-96
Fax: +38 (0532) 60-68-09
implastika2006@rambler.ru
Сховати карту

Про установу

Приватна стоматологічна клініка " Імпластіка " запрошує на лікування пацієнтів з інших міст. Особливість складного і, часом , багатоетапного лікування з використанням стоматологічної імплантації вимагає перебування в Полтаві в перебігу декількох днів.

Протезування на імплантатах здійснюється мінімум в два візити , перший з яких - консультаційний . Починається він заповненням спеціальної анкети , що дає загальне уявлення про стан здоров'я і можливі протипоказання для хірургічного лікування. Під час консультації лікар аналізує дані панорамної рентгенографії c коефіцієнтом збільшення 1,25.

При плануванні базальної імплантації ( BOI - implantation ) , крім панорамного рентген- знімка необхідна комп'ютерна томографія обох щелеп . Рентген дані повинні бути на плівковому ( паперовому ) і цифровому носії (для внесення даних в комп'ютер ) .

При неможливості провести комп'ютерне дослідження будинку, ви можете це зробити , приїхавши до Полтави в день першого консультаційного візиту.

Родзинкою наших можливостей для іногородніх пацієнтів є базальна 4D - імплантація з використанням унікальних внутрішньокісткових імплантатів виробництва компанії IhdeDental (Швейцарія). Навіть у найскладнішій і запущеної ситуації Ви отримуєте остаточний незнімний протез на імплантатах на протязі 3- х днів. Так! Ви не помилилися , саме через 3 дні з початку лікування Ви починаєте жити повноцінним життям!

Ця унікальна для України методика внутрикостной імплантації допомагає уникнути тривалих і виснажливих підготовчих хірургічних операцій з нарощування кістки. У всіх випадках , навіть при критичній атрофії щелепи ця методика дозволяє виготовити незнімний протез.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Приватна стоматологічна клініка "Імпластіка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук