Медичний порталУстановиІвано-ФранківськПоліклінкаПриватна поліклініка "Асклепій"
Приватна поліклініка Асклепій

Приватна поліклініка "Асклепій"

Поліклінка

вул. Дністровська, 55 , Івано-Франківськ, Івано-Франківська область
Пн-Пт: 9.00 - 18.00, Сб: 9.00 - 14.00
+38 (03422) 4-31-40,
+38 (03422) 4-41-34
+38 (066) 670-29-66
Сховати карту

Про установу

Клініка "Асклепій" являється однією із найкращих клінік області, яка існує уже довгий період часу, який закріплений досвідом лікарів нашої клініки. У нас працюють досвідчені та професійні лікарі, які правильно поставлять діагноз і допоможуть вам вилікувати ваше захворювання.

Ми підходимо до кожного пацієнта індивідуально, адже кожна людина це особистість і організм у кожного є індивідуальним. Супроводжуємо та підтримуємо ваше здоров'я на протязі цілого життя.

Часто ставлять питання: "Яка вартість лікування у вашій клініці?", а чи задумувались ви, яка вартість вашого життя? Для того щоб вилікувати те чи інше захворювання потрібно преш за все поставити точний діагноз. Саме у нас пройшовши обстеження та зробивши назначені вам аналізи у нас, лікар зможе поставити діагноз чи навіть причину вашої недуги. От відповідно і до діагнозу вам буде назначено лікування. А вже вартість послуг клініки "Асклепій" не є високою ціною відносно вашого здоров'я. Адже як кажуть у народі: "Здоров'я - то головне".

Звертайтеся у нашу клініку, порадьте своїм близьким та знайомим, а головне залишайтеся здоровими!

Спеціалісти

Гінеколог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Стоматолог, Терапевт, Спеціаліст УЗД, Уролог, Травматолог, Ендокринолог, Невропатолог, Ревматолог

Відгуки про Приватна поліклініка "Асклепій"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук