Медичний порталУстановиКиївПсихологічний центрПрактичний психолог Садовський Юрій Володимирович
Практичний психолог Садовський Юрій Володимирович

Практичний психолог Садовський Юрій Володимирович

Психологічний центр

вул. Боженка, 31 , Київ, Київська область
+38 (044) 249-74-76
+38 (067) 750-52-66
sadovsky-yv@mail.ru
Головний лікар
Садовский Юрий Владимирович
Сховати карту

Про установу

Напрями роботи:

Допомога психолога в ситуаціях, що вимагають негайного рішення, які самі собою не вирішуються, але накопичуються, перетворюючись на проблеми і псують життя.

Консультації з питань: сімейних взаємовідносин; стосунків між полою; особливостей підліткового віку; взаємовідносин в професійній сфері; особового розвитку; труднощів, пов'язаних з ухваленням важливих рішень; практичного дозволу проблемних ситуацій.

Психотерапія розладів, що не входять в коло "великої психіатрії" - неврози, фобії, панічні атаки, психосоматичні розлади, тривожність, депресивні і нав'язливі стани, дратівливість, помисливість, непевність у собі, образливість, ревнощі, залежність, загострене почуття самотності та ін

Індивідуальні психологічні тренінги, спрямовані на формування та закріплення психологічних якостей і навичок, що забезпечують впевнене володіння собою, таких, як: уважність; зібраність; емоційна стійкість; стійкість волі і мислення в динамічних ситуаціях; навички ефективної комунікації та рефлексії; навички психічної саморегуляції, навички самовизначення (ціннісного, цільового, рольового і т.д.) і активного формування життєвих ситуацій.

Психологічний супровід в кризових ситуаціях. Якщо в житті сталися або відбуваються драматичні або трагічні події: смерть близької людини або раптова важка хвороба, розлучення або розрив відносин, зрада або подружня невірність, то дуже важливо не замкнутися в собі, не завмерти, зупинившись у своїх переживаннях. Перехід на нову роботу; адаптація в новій посаді; ініціація нового, об'ємного, складного бізнесу; шлюборозлучні процеси; догляд за важкими хворими; період судового розгляду; налагодження відносин з дорослішають дітьми; налагодження похитнулися відносин з близькими людьми; налагодження відносин в колективі; участь у виховному процесі при відсутності або відмову від участі в ньому іншого батька, - ось початок списку життєвих ситуацій, для яких системне психологічний супровід органічно і дуже бажано.

Фахівці

Психолог

Спеціалісти

Психолог

Відгуки про Практичний психолог Садовський Юрій Володимирович

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук