Поліклініка VIDI

Поліклініка "VIDI"

Поліклінка

пр. Миру, 44 , Чернігів, Чернігівська область
Пн-Пт: 8.00-18.00, Сб: 8.00-13.00
+38 (0462) 61-24-00,
+38 (04622) 4-22-97,
+38 (0462)660-852
+38 (050) 338-15-15,
+38 (050) 326-12-12
vidiclinic@gmail.com
Сховати карту

Про установу

"Віді " поліклініка - це сучасний багатопрофільний медичний центр в Чернігові для всієї родини , що розташовує унікальними новітніми діагностичними можливостями.

"Віді " поліклініка надає наступні послуги:

Консультації кваліфікованих лікарів у зручний для вас час , виклик лікаря додому , в офіс. Амбулаторне лікування .

Сучасна діагностика захворювань повний спектр УЗД і МРТ досліджень , діагностика в області кардіології , офтальмології , неврології , гінекології , мамології , лабораторні аналізи та ін

Своєчасна діагностика дозволяє виявити захворювання і призначити оптимальний і ефективний курс лікування. Всі обстеження в поліклініці безболісні і безпечні для людини.

Профілактичні обстеження - регулярний щорічний контроль стану здоров'я дозволяє своєчасно реагувати на загрози , зберегти здоров'я і уникнути розвитку серйозних захворювань.

Довгострокове медобслуговування - постійна турбота про здоров'я. Необхідний комплекс медпослуг в перебігу року з комфортом для вашої родини.

Корпоративне медобслуговування .

У "Віді поліклініці " створені всі умови для надання якісної та висококваліфікованої медичної допомоги.

Клініка оснащена новітнім обладнанням провідних світових виробників США , Японії , Кореї , Італії , Німеччини. У нашому медзакладі зібрані провідні фахівці медичної галузі, що мають вищу кваліфікацію і багаторічний досвід. Поліклініка розташована в центрі міста у двоповерховій будівлі , всі кабінети відповідають санітарно -гігієнічним вимогам , при обстеженнях використовуються одноразові витратні матеріали , а також створені максимально комфортні умови для лікаря і пацієнта.

Сучасна по- справжньому якісна і високоефективна діагностика за найвищими світовими стандартами .

Здоров'я людини суттєво впливає на його працездатність і продуктивність праці. Здоров'я - це стабільність і впевнений погляд у майбутнє. Світовий досвід показує , що своєчасна діагностика , дозволяє попередити хвороби , зупинити хвороби ще на стадії їх зародження і істотно знизити час і і вартість лікування.

" VIDI поліклініка" предоствлять цілий комплекс консультативно- діагностатіческіх послуг !

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Кардіолог, Невролог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Пульмонолог, Нейрохірург

Відгуки про Поліклініка "VIDI"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю