Поліклініка №3

Поліклінка

вул. Б.Михайлова, 4 , Севастополь, Крим
+38 (0692) 42-26-06
+38 (0692) 42-92-04
Головний лікар
Ряднова Светлана Викторовна
Сховати карту

Про установу

Поліклінічне відділення №3 відкрито 1 квітня 1996 року після розформування Портової поліклініки та передачі частини населення Гагарінського району для надання медичної допомоги установам охорони здоров'я міста Севастополя.

Медична допомога надається більше 30 тисячам мешканців мікрорайонів Б.Камышовая і Б.Казачья на 16 терапевтичних дільницях, спеціалізована допомога надається за 8 основними спеціальностями.

Структурні підрозділи та якість надання медичної допомоги відповідають завданням, поставленим перед даним медичним закладом в питаннях надання первинної медико-санітарної та кваліфікованої медичної допомоги жителям району обслуговування поліклініки №3.

У відповідності з Генеральним планом розвитку м. севастополя до 2025 року при розширенні Гагарінського району та збільшення приросту населення в перспективі планується будівництво нової поліклініки для забезпечення первинної медико-санітарною допомогою його жителів.

Проте вже на початку 2006 року, йдучи на зустріч побажанням мешканців мікрорайону Б.Казачьей, адміністрація міської лікарні № 1 та Управління охорони здоров'я Севастопольської міської державної адміністрації вийшли з ініціативою про відкриття поліклініки "сімейної медицини" в даному мікрорайоні з урахуванням запланованого в перспективі приросту його населення до 12-14 тисяч чоловік.

В кінці 2006 року спільно з УКБ СМДА були проведені передпроектні проробки будівництва такої поліклініки та внесено пропозиції щодо розміщення та функціональної належності кабінетів, оснащення обладнанням.

Протягом багатьох років у поліклініці працюють і віддають хворим душевну щедрість і доброту своїх сердець високопрофесійні лікарі Даньков О.М., Петрушевська І.М., Мантулова В.Ф., Мавриц Г.І., медичні сестри Коровенкова Т.Я., Демковская О.С., Касаткіна Л.А., Єгорова Т.В., Шпорт С.П., Якушева О.Я., Хорошилова М.І.

Спеціалісти

Терапевт

Відгуки про Поліклініка №3

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук