Медичний порталУстановиЗапоріжжяПсихологічний центрПівденно-Східний Інститут Психоаналізу - Консультаційний центр
Південно-Східний Інститут Психоаналізу - Консультаційний центр

Південно-Східний Інститут Психоаналізу - Консультаційний центр

Психологічний центр

вул. 12 квітня, 3 А , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (061) 701-67-57
+38 (095) 230-36-37
Сховати карту

Про установу

 

У нашому Інституті ведуть прийом психоаналітики. Ви можете звернутись до нас за телефонами Інституту, вам порадять конкретного фахівця і допоможуть з ним зв'язатися.
- Особистий прийом
- Роботи з групами

Для дорослих
Психоаналітичні консультації
Психологи, психоаналітики Інституту проводять красткосрочную і довгострокову психоаналітичну терапію дорослих. Цей вид роботи дуже ефективний не просто для вирішення тих чи інших життєвих труднощів, але для глибинної роботи з особистістю.

Для дітей
Центр психоаналітичного супроводу дітей та підлітків
Тут малюки і молодші школярі зможуть займатися з дитячим аналітиком. Індивідуальні методики роботи з дітьми допоможуть розібратися в їх проблемах, допоможуть батькам краще дізнаватися своїх дітей, поглянути на них іншими очима.
Підлітки зможуть обговорити їх турбують питання у колі своїх однолітків у спеціальних підліткових групах, під керівництвом аналітика - диригента. Вони зможуть краще відчувати і чути інших, а значить спілкуватися і будувати відносини зі своїми батьками, навіть якщо стосунки і порозуміння, здавалося б порушено.

Фахівцями організації проводиться групова робота з дітьми, підлітками і дорослими, спрямована на розуміння себе та інших, усвідомлення своїх можливостей і шляхів становлення особистості, набуття навичок ефективного спілкування, вмінню налагоджувати відносини та ін.
Дорослий може вибрати груповий тренінг. Група - це мікросвіт, в якому терапевтом стає не тільки аналітик, але і вся група. Група допоможе привести до кращого розуміння себе та інших, значить, до самостійного розв'язання внутрішніх конфліктів.

Іноді необхідно, щоб поруч знаходився розуміє досвідчена людина, готовий вислухати вас і допомогти знайти причину ваших бід. У цьому випадку ви можете вибрати індивідуальний аналіз. Розмовляючи з психоаналітиком, ви можете розібратися в собі, позбутися від різних страхів і проблем, які заважають повноцінно жити, навчитися отримувати задоволення від життя.

Відгуки про Південно-Східний Інститут Психоаналізу - Консультаційний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук