Медичний порталУстановиХарківМедичний центрПерший регіональний Бронхо-алергологічний центр
Перший регіональний Бронхо-алергологічний центр

Перший регіональний Бронхо-алергологічний центр

Медичний центр

Полтавський Шлях, 152 (2 поверх) , Харків, Харківська область
Щодня з 9:00 до 18:00, субота з 09:00 до 14:00, неділя-Вихідний
+38 (057) 765-57-65
+38 (057) 728-09-37
+38 (057) 728-08-03
stets@khsp.com.ua
Сховати карту

Про установу

Перший регіональний Бронхо-алергологічний центр має дуже зручне розташування і тому для пацієнтів не складає труднощів знайти нас. Завдяки високому професіоналізму наших лікарів і великій кількості задоволених пацієнтів, ми можемо сміливо називатися "центр здоров'я людини". Наші лікарі не тільки висококваліфіковані, але і володіють необхідним досвідом індивідуального підходу для кожного з наших клієнтів, адже поставити діагноз і підібрати засоби лікування недуги - це тільки півсправи! Головне, щоб відбувся душевний контакт лікаря і пацієнта, і тоді одужання піде набагато швидше. Основний напрямок нашої діяльності - лікування захворювань органів дихання (бронхіти, пневмонії, бронхіальна астма) і різних видів алергії. Однак оснащення медичного центру сучасною медичною апаратурою також дозволяє нам ефективно діагностувати та лікувати будь-які захворювання, що супроводжуються інтоксикаціями - хвороби печінки, нирок, підшлункової залози, тонкого і товстого кишечника, "приховані" вірусні інфекції (герпес, цитомегаловірус), захворювання суглобів та інші.

Лікування починається з первинного обстеження в долікарському кабінеті - VRi-діагностика, ЕКГ, спірографія та ін. Далі - предметна консультація лікаря-терапевта, який встановлює первинний діагноз і визначає план подальшого необхідного обстеження та лікування. При необхідності призначаються консультації лікарів-спеціалістів безпосередньо в медичному центрі: невропатолог, гінеколог, кардіолог, хірург, гастроентеролог, алерголог.

У нас можна здати будь-які аналізи і отримати достовірний результат.

Основні лікувальні маніпуляції в нашому центрі проводяться за методами ЕФФЕРЕНТОЛОГІЇ (недопущення патологічної відповіді організму на хвороботворний вплив):

мембранний плазмаферез - "поділ (фракціонування)" крові для видалення з організму хворого білка плазми крові з яким пов'язані токсини (алергени). Сеанс тривалістю 40-60 хв. проводитися за допомогою новітнього апарату (розробка 2007р), який дозволяє звести до мінімуму можливі ускладнення.

світлолікування - ультрафіолетове і лазерне внутрішньовенне опромінення крові. Дана дія (без медикаментів) на органи і системи організму дозволяє нейтралізувати бактерії, віруси, алергічні комплекси, запустити процеси захисту власного організму і стимулювати імунну систему.

гірудорефлексотерапія - лікування п'явками з розміщенням їх у рефлекторних зонах, відповідних класичним поняттям традиційної китайської медицини. Покращує "рідинні" і захисні властивості крові, стимулює імунітет.

синглетно-киснева терапія - застосування принципу "озонування" для виготовлення та подальшого вживання кисневих пінок та коктейлів. Має бактерицидну дію, насичує клітини органів активним киснем, перешкоджає старінню клітин організму.

класичний (лікувальний) масаж тіла із застосуванням "баночного" масажу, вібромасажу та інших способів рефлекторного впливу на тіло пацієнта.

можливість проведення будь-яких інвазивних маніпуляцій - введення лікарських препаратів в бронхи і легені, ін'єкції, внутрішньовенне крапельне введення препаратів, ультразвукові інгаляції (небулайзер), і багато іншого.

Ми завжди раді своїм клієнтам, але ще більше ми раді, коли наші клієнти з пацієнтів перетворюються на просто здорових людей!

Фахівці

Хірург

Алерголог

Терапевт

Гомеопат (нетрадиційна медицина)

Отоларинголог (ЛОР)

Масажист

Акушер

Гінеколог

Спеціаліст УЗД

Гастроентеролог

Невролог

Інфекціоніст

Уролог

Кардіолог

Спеціалісти

Алерголог, Гомеопат (нетрадиційна медицина), Отоларинголог (ЛОР), Терапевт, Нефролог, Хірург, Гінеколог, Акушер, Кардіолог, Гастроентеролог, Ендокринолог, Венеролог, Дерматолог, Інфекціоніст, Спеціаліст УЗД, Невролог, Уролог, Масажист

Відгуки про Перший регіональний Бронхо-алергологічний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук