Медичний порталУстановиСевастопольЛікарняПерша міська лікарня імені Н. І. Пирогова
Перша міська лікарня імені Н. І. Пирогова

Перша міська лікарня імені Н. І. Пирогова

Лікарня , Поліклінка

вул. Адм. Жовтневого, 19 , Севастополь, Крим
+38 (0692) 55-97-68,
+38 (0692) 55-98-59
Fax: +38 (0692) 54-73-74
Головний лікар
Попов Сергей Владимирович
Сховати карту

Про установу

Міська лікарня № 1 ім. М.І. Пирогова є однією з найпотужніших медичних об'єднань створених на Україні і включає в себе стаціонар на 792 ліжка, чотири поліклініки і амбулаторії сімейної медицини.

Лікарня є науково-практичною базою субинтернатуры і інтернатури для студентів медичних інститутів і училищ, базою підвищення кваліфікації лікарів і медичних сестер, філією деяких кафедр медичних інститутів. Ведеться науково-дослідна робота. Є дуже тісний контакт з провідними клініками України, розвивається співробітництво з вченими та лікарями інших країн.
Потужність поліклініки - 1.200 відвідувань в зміну. За рік більш 700.000 звернень громадян.
У приймальний покій стаціонару звертається 100-150 хворих на добу, за рік близько 40.000. 80% госпіталізується, з них 70% - по строкових і життєвими показаннями.
Предметом діяльності хірургічного стаціонару (це 532 ліжка з 792) є цілодобове госпітального етапу надання екстреної і планової, кваліфікованої і спеціалізованої хірургічної допомоги дорослому цивільному населенню р. Севастополя.

За такими нозологіями: гострі шлунково-кишкові кровотечі, тяжкі форми панкреатиту, політравма, патологія судин, ЛОР-органів, нейрохірургія, урологія, очні хвороби, щелепно-лицьова патологія, реанімація медична допомога надається тільки в 1-й міській лікарні.

Також у лікарні створено діагностичний центр, що включає в себе Rо, УЗД, КТ, МРТ, ендоскопію, радіоізотопне відділення.

З 18 відділень стаціонару 11 відділень має хірургічний профіль. На базі загальнохірургічного відділення є спеціалізовані хірургічні ліжка: судинні, проктологічні, ендокринологічні. Освоєні методики лапароскопічної хірургії, хірургії міні-доступів, мало-інвазивних методів під УЗД-контролем при порожнинної патології та варикозно-розширених венах нижніх кінцівок (косметичні операції).
Лікарні Севастополя
1-а міська лікарня здійснює 47%, тобто половину обсягу хірургічних втручань, цивільному населенню р. Севастополя тобто 13.000 операцій в рік.

Відділення терапевтичного профілю це: кардіологічне відділення на 80 ліжок, включає в себе палату інтенсивної терапії, для лікування хворих з гострою серцево-судинною патологією; неврологічне відділення на 60 ліжок для лікування хворих з гострою цереброваскулярною патологією; нефрологічне відділення на 30 ліжок для лікування хворих з патологією сечовивідної системи, 30 ліжок для лікування хворих з гіпертонічною хворобою, хронічної гіпертонічної хворобою; терапевтичне відділення на 60 ліжок та 15 ліжок для лікування онко-гематологічних хворих.

Завідувачі відділеннями є високопрофесійними фахівцями, головними спеціалістами управління охорони здоров'я Севастопольської міської державної адміністрації.

Фахівці

Анестезіолог

Гінеколог

Офтальмолог (окуліст)

Хірург

Стоматолог

Спеціаліст МРТ

Спеціаліст комп'ютерної томографії

Лаборант

Спеціаліст УЗД

Уролог

Травматолог

Нейрохірург

Спеціалісти

Анестезіолог, Акушер, Гінеколог, Кардіолог, Невропатолог, Нейрохірург, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Терапевт, Травматолог, Уролог, Хірург, Функціональна діагностика, Реаніматолог, Лаборант, Спеціаліст УЗД, Спеціаліст МРТ, Спеціаліст комп'ютерної томографії, Стоматолог

Відгуки про Перша міська лікарня імені Н. І. Пирогова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук