Медичний порталУстановиСевастопольДитяча клінікаПедіатричний центр "МЕДАКОМ"
Педіатричний центр МЕДАКОМ

Педіатричний центр "МЕДАКОМ"

Дитяча клініка

вул. Льва Толстого, 19 , Севастополь, Крим
Пн-Пт: 9.00 - 18.00 Сб: 9.00 - 13.00
+38 (0692) 55-25-00
+38 (099) 009-83-80
Сховати карту

Про установу

 

Сьогодні в нашому педіатричному центрі "Медаком" можна отримати консультації дитячих лікарів-фахівців з найширшим спектром медичних проблем

У нашому педіатричному центрі проводять лікувально-профілактичний масаж, інгаляційну терапію, вертеброметрию, електрокардіографію та безліч інших лікувальних маніпуляцій.

Увага! На численні прохання відвідувачів в нашому центрі веде прийом лікар-отоларинголог вищої категорії. Ведеться прийом пацієнтів як дитячого, так і дорослого віку.

Прийом ведуть кращі лікарі міста Севастополя, головні дитячі фахівці Севастополя, кандидати медичних наук, лікарі вищої категорії.

Широка система зв'язків у медичному світі дозволяє організувати, у разі необхідності, для пацієнтів нашого педіатричного центру "Медаком" консультації фахівців рідкісних і навіть унікальних спеціальностей.

І все це ми пропонуємо у затишних приміщеннях центру. Поки мама обговорює з лікарем медичні проблеми, дитина може пограти в холі під наглядом адміністратора педіатричного центру або подивитися хороші мультики.

Спеціалісти

Педіатр, Невролог, Невропатолог, Отоларинголог (ЛОР), Уролог, Алерголог, Пульмонолог, Хірург, Ортопед, Травматолог, Гастроентеролог, Ендокринолог, Ревматолог, Кардіолог, Психіатр, Дієтолог, Дерматолог

Відгуки про Педіатричний центр "МЕДАКОМ"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук