Педіатричний центр

Педіатричний центр

Дитяча поліклініка

пр. Ілліча, 16 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 08.00-18.00, Сб: 09.00-15.00
+38 (062) 312-70-70
+38 (066) 342-70-70,
+38 (099) 439-03-03
mail@pediatric-center.com.ua
Головний лікар
Горолевич Светлана Николаевна
Сховати карту

Про установу

Росток з трьома відростками в стародавній міфології був знаком продовження роду , фортеці здоров'я та сім'ї . " Педіатричний центр" стане опорою для Вас в збереженні здоров'я Ваших дітей.

Три листки в логотипі " Педіатричного центру" символізують єднання батьків , дітей і співробітників Центру .

Здорова дитина - це головне багатство батьків. Для збереження цього безцінного дару з'явилася професія лікаря-педіатра і створений педіатричний Центр в Донецьку , розташований на території Донецького Національного Медичного Університету ім. Максима Горького.

Наші лікарі - це висококваліфіковані , досвідчені співробітники , фахівці вищої категорії , кандидати та доктори медичних наук . У нашому арсеналі - неабиякі знання, багатий досвід і сучасне медичне обладнання. Медичний персонал нашого центру завжди готовий допомогти Вашим дітям і зробити все , щоб їх самопочуття було відмінним!

Наш центр надасть можливість провести алергологічне обстеження і ендоскопічне обстеження ЛОР- органів Вашої дитини на найсучаснішому рівні , що дозволить своєчасно виявити порушення в роботі організму , поставити точний діагноз , розпочати ефективне лікування і добитися одужання дитини.

Пріоритетним напрямком Педіатричного центру також є безпечна і ефективна вакцинація з індивідуальним підходом до кожного маленького пацієнта .

На прийомі у фахівців нашого медичного центру Ви отримаєте вичерпні консультації на найвищому професійному рівні по всіх педіатричним напрямками.

Головне завдання Педіатричного центру - вчасно і точно виявити проблеми зі здоров'ям Вашої дитини , надати кваліфіковану медичну допомогу або провести профілактику можливих захворювань.

Кожен день нашої роботи спрямований на зміцнення здоров'я ваших дітей.

Фахівці

Педіатр

Алерголог

Масажист

Спеціаліст УЗД

Кардіолог

Кардіоревматолог

Дерматовенеролог

Дерматолог

Косметолог

Гематолог

Інфекціоніст

Фтизіатр

Психолог

Спеціалісти

Педіатр, Алерголог, Гематолог, Дерматовенеролог, Дерматолог, Кардіоревматолог, Кардіолог, Інфекціоніст, Косметолог, Психолог, Фтизіатр, Масажист, Спеціаліст УЗД

Відгуки про Педіатричний центр

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук