Медичний порталУстановиЄвпаторіяСанаторійПансіонат "Береговий"
Пансіонат Береговий

Пансіонат "Береговий"

Санаторій

с. Молочне вул Лиманська, 1 , Євпаторія, Крим
+38 (06569) 3-15-15
+38 (06563) 9-05-52
Сховати карту

Про установу

Розташування:
Пансіонат з лікуванням для батьків з дітьми "Береговий" розташований в 10 км від міста Євпаторії, село Молочне. Корпусу пансіонату в центрі старовинного реліктового парку. Гордістю є трамвайна лінія, побудована спеціально для пансіонату "Береговий" - найкоротша трамвайна лінія в світі. Одноколійний маршрут з'єднує пансіонат з морем і користується величезною популярністю у відпочиваючих, так як відправляється кожні 15 хвилин і не варто пасажирам ні копійки.

Розміщення:
Триповерховий корпус:
Двомісні номери зі зручностями (душ, туалет, умивальник, холодильник. Телевізори - у холах;
2-х кімнатні "люкси";
2-х місцеві номери з частковими зручностями (санвузли, побутові кімнати на поверсі);

Одноповерхові кам'яні котеджі:
2-кімнатні (спальна кімната + житлова веранда) 3-5-місцеві номери (туалет, умивальник, душ, холодильник) стандартної комфортності;
2-кімнатні (спальна кімната + велика веранда, туалет, умивальник, душ, телевізор, холодильник, тільки після ремонту, нові меблі, пластикові вікна) 2-місні номери підвищеної комфортності (2 додаткових місця);
3-х кімнатні номери «люкс» (вітальня, спальна кімната + велика веранда, туалет, умивальник, душ, кондиціонер, телевізор, холодильник, тільки після ремонту, нові меблі, пластикові вікна)

Харчування:
4-разове харчування в їдальні пансіонату. Обслуговування офіціантами. Є свій кондитерський цех. У меню може бути включено сухе кримське вино (за приписом лікарів), південні фрукти і овочі.

Водопостачання:
Своя артезіанська свердловина - холодна та гаряча вода постійно.

Інфраструктура:
Пансіонат "Береговий" має в своєму розпорядженні великою парковою зоною, що складається з хвойних і листяних дерев, чагарників, квітників. На території безліч малих архітектурних форм, є обладнані дитячі майданчики.
Так само є літній кінотеатр, відеосалон, спортивний і танцювальний майданчики, бібліотека з читальним залом, більярд, бари; екскурсійне обслуговування, територія, що охороняється, тенісний корт для малого тенісу.

Пляж:
піщаний типу «золотий пісок», на відстані близько 800 м від пансіонату. Відпочиваючих доставляють на пляж і з пляжу безкоштовно власним красивим і затишним «ретротрамваем», який відправляється кожні 15 хвилин. Час руху - 5 хвилин. Ширина близько кілометра, площа 1 га Пляж обладнаний і облаштований по першому розряду - навісами, грибками, рятувальною станцією. Є прокат катамаранів. На пляжі пансіонату "Береговий" розташований кабінет кваліфікованої медсестри, який обладнаний всім необхідним для надання першої медичної допомоги.

Лікування:
багатопрофільне лікування верхніх дихальних шляхів, опорно-рухового апарату.

Медичні послуги:
Пансіонат Береговий має сучасною базою для діагностики. Щодня ведуть прийом кваліфіковані лікарі-фахівці. Досвідчені лікарі мають сучасною базою для діагностики та багатопрофільного лікування, застосовуючи грязелікування, інгаляції, фізіопроцедури, лікувальні масажі і фізкультуру. Широко застосовуються різні інгаляції для лікування бронхітів і бронхіальної астми. Працює стоматологічний кабінет. Відпочиваючі отримують грязелікування.
У знаменитої сакської лікувальної грязі міститься бактеріофаг, який підвищує імунітет. При електрофорезі з брудом він глибоко проникає в тканини і покращує імунну систему.
В грязьовому відділенні пансіонату "Береговий" здійснюється електрогрязелікування, яке представлене наступними процедурами:
електрофорез з лікувальною гряззю для лікування верхніх дихальних шляхів і опорно-рухового апарату;
електрофорез з рідкою фракцією бруду - лікування хронічних гайморитів, ринітів, синуситів, отитів, профілактика і лікування хронічних тонзилітів;
ампліпульстерапія - застосовується для лікування невриту, радикуліту, остеохондрозу, забитих місць, розтягнень, артрозів, артритів, безкам'яного холециститу, хронічного панкреатиту, атонії матки, сечового міхура, енурезу у дітей;

Проїзд:
Літаком - поїздом до р. Євпаторія. Для доставки відпочиваючих в Пансіонат Береговий і назад протягом дня курсує спеціальний автобус.

Спеціалісти

ЛФК (лікувальна фізкультура і спортивна медицина), Фізіотерапевт, Стоматолог, Функціональна діагностика

Відгуки про Пансіонат "Береговий"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

кращі лікарі на порталі