Медичний порталУстановиВінницяКосметологіяОздоровчий комплекс "Алькор"
Оздоровчий комплекс Алькор

Оздоровчий комплекс "Алькор"

Косметологія

вул. Зодчих, 12 , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 57-73-17
+38 (098) 340-1212
Сховати карту

Про установу

Косметологія - це ряд процедур по догляду за шкірою обличчя і тіла, а також нігтями і волоссям. У даному розділі ми поговоримо про косметологічних процедурах по догляду за шкірою обличчя.

Наші фахівці - це одні з кращих косметологів у Вінниці, які, використовуючи свій багаторічний досвід, а також передові технології та інноваційні розробки провідних лабораторій світу, зроблять шкіру Вашого обличчя краще. Ви будете виглядати молодше, перестанете комплексувати з приводу деяких проблем Вашого обличчя, і продовжувати радіти кожному дню!

Косметологія у вінницькому оздоровчо-косметологічному комплексі «Алькор» включає в себе ручні та апаратні процедури з використанням професійних і лікувальних засобів (масок, кремів, сироваток для обличчя, медичних розчинів та ін):

Загальний догляд за шкірою обличчя
Лікування проблемної шкіри
Термоактивна / Кріоактівная маска
Хімічні пілінги у Вінниці (всі різновиди останнього покоління)
Біоревіталізація і редермалізація
Мезотерапія особи
Корекція овалу і мезоліфтінг
Контурна пластика
Ультразвуковий пілінг / терапія
Мікродермабразія
Термоліфтінга

Процедури у вінницькому оздоровчому центрі «Алькор» здійснюється на надзвичайно професійному рівні і передбачає індивідуальний підхід, в ході якого Вам буде надано комплекс послуг, підібраних конкретно для Вас.

Корекція фігури - це комплекс заходів, спрямованих на те, щоб зробити фігуру більш досконалої, виправити антиестетизм.

Процедури з корекції фігури, пропоновані оздоровчим комплексом «Алькор, м. Вінниця, включає в себе велику кількість нехірургіческіх методів, які є абсолютно безпечними, більше того, дуже корисними, ефективними і безболісними.

Курс корекції фігури складається індивідуально для кожного клієнта. При цьому враховуються існуючі проблеми, індивідуальні особливості жінки (наприклад: генетична схильність до повноти, спосіб життя і харчування, перенесені захворювання та ін) і, звичайно ж, бажані результати.

Спеціалісти

Косметолог, Масажист

Відгуки про Оздоровчий комплекс "Алькор"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук