Медичний порталУстановиУжгородПоліклінкаОсобистий кабінет педіатра
Особистий кабінет педіатра

Особистий кабінет педіатра

Поліклінка

вул. Другетів, 50/1 , Ужгород, Закарпатська область
Пн-Вс: 9:00-18:00
+38 (0312) 44-47-71
+38 (050) 432-49-94
Сховати карту

Про установу

Запис на прийом - за телефонами. При потребі можливий виклик педіатра  додому. Якщо ж результати медогляду дитини вимагатимуть консультації вузькоспеціалізованих фахівців, призначається необхідне додаткове обстеження чи індивідуальне лікування за останніми медичними технологіями.

В кабінеті прийом ведуть Янковська Андріяна Олексіївна – лікар-педіатр вищої категорії, зав. відділенням  дітей молодшого віку МДКЛ м.Ужгорода та Русановська Ольга Володимирівна – кандидат мед. наук, доцент кафедри охорони материнства і дитинства факультету післядипломної освіти УжНУ. Лікарі центру – досвідчені спеціалісти високого рівня.  Це не тільки практикуючі висококваліфіковані педіатри, але і розробники нових підходів до діагностики та лікування патології дитячого віку. Вони регулярно беруть активну участь у виставках, конгресах, конференціях.

Це перший в Ужгороді заклад такого типу, що надає консультативну допомогу дітям. Затишність  атмосфери у кабінеті створює позитивний психологічний стан. Поки батькам потрібно буде  уважно вислухати поради лікаря, дитину можна зацікавити іграшками. 

Відгуки про Особистий кабінет педіатра

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук