Оптика С

Оптика "С"

Оптика

вул. Героїв Дніпра, 35 , Київ, Київська область
Пн-Сб: 10.00 - 20.00 Нд: 10.00 - 17.00
+38 (0440) 412-28-25
Сховати карту
Філії:
Оптика "С"
вул. Вишгородська, 28/1
Оптика "С"
пр. Василя Порика, 13
Оптика "С"
вул. Білоруська, 8

Про установу

Комп'ютерна діагностика зору

Скористатися послугою діагностики зору можна в мережі магазинів "Оптика-С", які мають обладнаний кабінет лікаря із сучасним діагностичним обладнанням. Отримати професійну консультацію щодо збереження Вашого зору, щодо використання та догляду за засобами корекції зору, Ви можете у наших лікарів-офтальмологів, з багаторічним досвідом роботи. За умови оформлення замовлення послуга діагностики зору є безкоштовною.

Контактні лінзи та засоби догляду за ними

"Оптика-С" допомагає Вам заощадити час на ходіння по магазинам, щоб купити контактні лінзи та засоби по догляду за ними! Відтепер і назавжди замовляйте контактні лінзи через наш Інтернет-магазин Kievlinza.kiev.ua, а також за телефоном, отримавши детальну попередню консультацію по всіх питаннях, у наших кваліфікованих консультантів,  які мають досвід роботи в галузі контактної корекції зору.

Аксесуари

Для того, щоб подовжити життя Вашим окулярам та зробити їх носіння більш комфортним, мережа магазинів "Оптика-С" представляє ряд аксесуарів на будь-який смак: футляри для корегуючих та сонцезахисних окулярів, ланцюжки, серветки та спреї для окулярів.

Корегуючі окуляри

На сьогоднішній день досягнення сучасної оптики дозволяють людям, навіть з дуже вираженими вадами зору, вести активний та повноцінний спосіб життя.

Фахівці мережі "Оптика-С" допоможуть підібрати оправу та окулярні лінзи людям різних вікових категорій та соціальних груп, майже при різних порушеннях зору.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Оптика "С"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук