Медичний порталУстановиБіла ЦеркваОптикаОптика "Люксоптика"

Оптика "Люксоптика"

Оптика

ТРК «Гермес», вул. Я.Мудрого, 40 , Біла Церква, Київська область
подільник-неділя: 9.00 - 20.00
+38 (04563) 5-25-18

067 249-62-31
Сховати карту

Про установу

Ласкаво просимо у світ «Люксоптики»!

«Люксоптика» - це найбільша українська національна мережа оптик, де Ви можете отримати не лише професійну консультацію лікаря-офтальмолога, але і допомогу в підборі і придбанні сучасних, модних і зручних оптичних оправ, сонцезахисних окулярів і контактних лінз. Девіз: \"Люксоптика\" - оберігає зір повною мірою відбиває місію компанії, яка полягає в тому, щоб цілком служити нашим клієнтам, роблячи повний спектр послуг із збереження і відновлення здоров\'я очей.
«Люксоптика» - це:

    
професійні послуги кращих лікарів-офтальмологів;
    
величезна товарна і цінова різноманітність оптичних оправ і сонцезахисних окулярів;
    
великий асортимент м\'яких контактних лінз провідних світових виробників;
    
великий вибір аксесуарів і засобів по догляду за лінзами;
    
комфортна обстановка і чуйне відношення до покупців;
    
єдині стандарти обслуговування покупців;
    
гарантія якості на всі продукти та послуги;
    
єдина маркетингова і рекламна політика;
    
програми лояльності для постійних покупців: дисконтна програма і програма «День народження».

Історія компанії

«Люксоптика» почала свою історію в 1994 році, відкривши перший магазин в місті Харкові. Сьогодні мережа налічує 100 повнофункціональних оптик, які розташовані 23 містах України. Всі магазини мережі працюють за єдиними стандартами високої якості обслуговування клієнтів.
Безпечна оптика, професійна консультація

Кожен, хто хоч раз побував в оптиці \"Люксоптика\", відмічають високий професіоналізм і чуйність наших співробітників. Адже покупки мають бути приємними і корисними. Саме тому уся продукція в нашій мережі відповідає світовим стандартам якості. Купуючи оптичну оправу або контактні лінзи, Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний, безпечний і якісний товар.

Професійна допомога лікаря-офтальмолога, консультації з питань здорового зору і правильного вибору оптичної продукції, допомога в підборі зручних і модних оправ, виконання індивідуальних замовлень на виготовлення лінз. Ось далеко не повний перелік послуг, які Ви можете отримати в оптиках «Люксоптика». За зором наших пацієнтів стежать кращі лікарі-офтальмологи, а сучасне устаткування дозволяє з високою точністю діагностувати Ваш зір.

«Люксоптика» - це не лише провідний провідник у світ якісної і безпечної оптики, але і один із законодавців у сфері модних тенденцій на ринку оправ і сонцезахисних окулярів. У будь-якому з наших магазинів Ви зможете підібрати найактуальніші, оригінальніші і модніші оправи кращих виробників Європи і світу. Дозвольте собі розкіш бути неповторними в окулярах від «Люксоптики».

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Оптика "Люксоптика"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук