Медичний порталУстановиЛьвівОптикаОптика "Інтер"
Оптика Інтер

Оптика "Інтер"

Оптика

вул. Академіка Гнатюка буд.15, кв.5 , Львів, Львівська область
+38 (0322) 60-32-54
Fax: +38 (0322) 45-20-45
Inveco-techno@mail.lviv.ua
Сховати карту
Філії:
Оптика "Інтер"
просп. Оболонський, 22 В

Про установу

Компанія "ИНВЕКО Холдинг" і її дочірня фірма "ИНТЕРОПТИКА" протягом 20 років реалізують поставки люксової європейської оптики на російський і український ринок. За цей час компанії закріпили за собою імена одних з лідерів на своїх ринках і рік за роком утримують цей статус, набираючи все більшу міць.

Партнери компаній "ИНВЕКО Холдинг" і "ИНТЕРОПТИКА" - це всесвітньо відомі оптичні фірми-виробники Європи і Азії: CHARMANT, MARCHON, SOVER, MENRAD, BRILLARTE, HANMI SWISS.

Компанія "ИНВЕКО Холдинг" створила власну колекцію оправ з ім'ям BALLET , колекцію сонцезахисних окулярів LINA LATINI і LUCIA VALDI, а також колекцію сонцезахисних окулярів з ім'ям ARIZONA. Треба зазначити, що власні колекції оправ і сонцезахисних окулярів швидко завоювали популярність серед клієнтів компанії "ИНВЕКО Холдинг", і тепер гордо виступають в якості "візитної картки" компанії.

Окремо слід згадати про линзовом підрозділі компанії "ИНВЕКО Холдинг" - "ИНВЕКО Ленс".
Підрозділ реалізує оптові продажі очкових лінз і є офіційним дистриб'ютором Південно-Корейської корпорації "HANMI SWISS OPTICAL CO., LTD".

"ИНВЕКО Ленс" пропонує полімерні лінзи з показниками заломлення від 1,50 до 1,67 сферичного і асферичного дизайнів, з різноманітними видами оптичних покриттів.

З 2011 року компанія "ИНВЕКО Ленс" представляє на оптичному ринку індивідуальні прогресивні полімерні лінзи різних конструкцій. Лінзи виготовляються на замовлення на заводі "HANMI SWISS OPTICAL" в місті Теджон, Південна Корея.

Підрозділ має максимально повної бібліотекою лінз, затребуваною і адаптованої до російського оптичному ринку.

"ИНВЕКО Холдинг" гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта:
Ви завжди можете приїхати до нас в офіс для отримання повної інформації про всіх колекціях, або зустрітися зі своїм персональним менеджером у себе в салоні, навіть якщо Ви знаходитесь далеко від нас.

Ваш персональний менеджер завжди готовий надати будь-яку інформацію по колекціях, забезпечення рекламними матеріалами, а також провести семінари для оптиків-консультантів, майстрів оптичних майстерень.

У компанії "ИНВЕКО Холдинг" розроблена гнучка система знижок і бонусів.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Оптика "Інтер"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук