OOO Геста Україна

OOO "Геста" Україна

Медичний центр

вул. Університетська, 80 , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 10.00 - 18.00
gestil.don@gmail.com
Сховати карту

Про установу

OOO "Гест"-Україна пропонує нову концепцію турботи про клієнтів, які стають все більш вимогливими. Ми спеціалізуємося на проблематиці, пов'язаній з випаданням, порідіння волосся, утворенням лупи, надмірним виділенням сальних залоз, відсутністю блиску і шовковистості, ламкості, січеться кінцями волосся не тільки у жінок, але й чоловіків. До вирішення цих проблем і досягненню найкращих результатів необхідна професійна точна діагностика і лікування, розроблене для кожного клієнта індивідуально. 

MicroCAMERA - електронне обладнання для аналізу шкіри, волосся і скальпа, розроблене за новітніми науковими технологіями, призначене для збільшення професіоналізму тріхологіческом і дерматологічних центрів. 

Дає можливість запропонувати клієнтам ексклюзивний сервіс та професійну допомогу з поліпшення стану волосся, поставити діагноз і підібрати індивідуальну програму для догляду та лікування професійними Трихологическа продуктами. 

Cистема збільшення з специфічним джерелом світла (холодний, Вуд), різна кратність оптики від 1х до 400х допомагає фахівцю швидко і детально оцінити найдрібніші пошкодження шкіри і волосся, MicroCAMERA включає функції слайд-шоу, накладення на знімок масштабної сітки, збереження зображень, допоміжний плагін.

Спеціалісти

Трихолог

Відгуки про OOO "Геста" Україна

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук