Медичний порталУстановиЖитомирКлінікаОфтальмологічний медичний центр "Клініка Зір"
Офтальмологічний медичний центр Клініка Зір

Офтальмологічний медичний центр "Клініка Зір"

Клініка

вул. Московська, 29 , Житомир, Житомирська область
Пн-Пт: 9.00 – 18.00 Сб: 9.00 – 14.00
+38 (0412) 46-70-17


+38 (094) 915-40-17
Fax: +38 (0412) 42-16-08
info@klinika-zir.com.ua
Головний лікар
Мартыненко Анатолий Борисович
Сховати карту

Про установу

"Клініка Зір" - єдина клініка в регіоні, що має право на імплантацію штучних кришталиків преміум-категорії при катаракті і дефектах рефракції (астигматизм, короткозорість).

"Клініка Зір" - єдиний офтальмологічний центр регіону, що надає повний спектр якісної і сучасної офтальмологічної допомоги.

"Клініка Зір" - вузькоспеціалізоване установа. Ми займаємося виключно проблемами зору. Наше завдання полягає у проведенні обстеження і лікування очей на сучасному рівні з використанням всього існуючого спектру діагностики, терапевтичних процедур і хірургічного втручання. На базі клініки створені комфортні для пацієнта умови, зібрана унікальна апаратура, а консультаційну та оперативну допомогу надають одні з кращих фахівців області та України.

Ми намагаємося приділити пацієнтові більше часу, ніж при стандартному огляді в поліклініці. Наше завдання - ретельна діагностика, яка дозволяє уникнути будь-яких сумнівів з приводу діагнозу і подальшого лікування. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Сучасна офтальмологія не вимагає госпіталізації пацієнта з таким діагнозом, як катаракта, глаукома, відшарування сітківки тощо У розвинених країнах світу ці види операцій вже давно визнані амбулаторних. Ми йдемо в ногу з сучасною офтальмологією і пропонуємо пацієнтам так звану "швидку" хірургію.

Це означає, що після звернення пацієнта до нас ми вибираємо зручний для нього день, коли йому необхідно провести у нас всього лише кілька годин, під час яких власне і відбуваються операція і післяопераційний огляд, після чого пацієнт може повертатись додому, до свого звичного способу життя.

На базі "Клініки Зір" проводиться ряд унікальних офтальмологічних операцій. Ще недавно велику кількість пацієнтів з певними патологічними станами око могло отримати якісну медичну допомогу тільки в офтальмологічних центрах Києва та Одеси. Тепер ми маємо можливість допомогти цим хворим в межах області, що дозволяє їм заощадити гроші, а також зберегти свій час та спокій.

Ми єдині в області, хто здійснює лазерне втручання на сітківці (нервової оболонці ока) і витреоретинальную хірургію.

Звичною і "рутинної" процедурою стало видалення катаракти за допомогою новітньої методики ультразвукової факоемульсифікації з установкою гнучкої штучної лінзи в око.

Наші фахівці належать до числа кращих микрохирургов України, є дійсними членами Української, Європейської та Американської асоціацій катарактальних і рефракційних микрохирургов.

Професійний рівень і багаторічний стаж роботи наших лікарів дозволяє знайти оптимальні рішення для найскладніших випадків навіть тих пацієнтів, від яких відмовилися у багатьох лікувальних установах, та надати якісну допомогу кожному.

Девіз працівників "Клініка Зір" - людяність, професіоналізм і невпинне самовдосконалення!

Відгуки про Офтальмологічний медичний центр "Клініка Зір"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю