Медичний порталУстановиЗапоріжжяКлінікаОфтальмологічна клініка "Візус"
Офтальмологічна клініка Візус

Офтальмологічна клініка "Візус"

Клініка

вул. Горького, 27/29 , Запоріжжя, Запорізька область
Пн-Пт: 9.00 - 18.00 Сб: 9.00 - 15.00
+38 (061) 212-50-79
info@visus.ua
Сховати карту

Про установу

В Запорізькій області "ВІЗУС" - єдина офтальмологічна клініка має вищу акредитаційну категорію.

Принциповою відмінністю клініки "ВІЗУС" від інших офтальмологічних центрів є широкий спектр надаваних послуг. Ми володіємо унікальним для України обладнанням, що дозволяє проводити різні операції по корекції зору.

Ми гарантуємо Вам високий рівень надання офтальмологічної допомоги. Вас оперують кращі хірурги (всі хірурги отримали відповідну підготовку за межами України, в кращих клініках західної Європи і США).

Про ваше здоров'я дбає колектив з 2-х д.мед.н., професорів і 7 кандидатів мед.наук, 22 лікарів-офтальмологів, професіоналів своєї справи, за плечима яких десятки тисяч успішно проведених операцій.

Ви можете бути спокійними після операції. Фахівці клініки і оперують хірурги будуть доступні для вас щодня, до повного одужання. Ми надаємо можливість цілодобового зв'язку з черговим лікарем.

Унікальність клініки сучасної офтальмології "ВІЗУС" полягає в тому, що ми виконуємо всі види рефракційних операцій (єдина клініка в Україні, де використовуються всі методи эксимерлазерной корекції зору: ФРК (PTK), LASEK, epi-LASIK, LASIK, SBK-LASIK), імплантація факичных задньокамерних лінз ICL ЗІРКУ, імплантація переднекамерных лінз ARTIZAN і ARTIFLEX, рефракційна заміна кришталика. Ми володіємо всіма видами корекції зору, щоб вибір був максимально безпечним для Ваших очей.

Діагностична станція ZYOPTIX - 100 єдина в світі установка, що поєднує в одне ціле топографічне дослідження рогівки і аналіз хвильового фронту, що дозволяє визначити рефракцію (зір) в різних умовах освітленості. Це необхідно для вибору програми эксимерлазернай корекції зору персонально для кожного пацієнта.

Для проведення эксимерлазерной корекції зору ми використовуємо ексимерний лазер Zyoptix 100 (Technolas 217z100) - це лазер останнього покоління, спеціально розроблений для персоналізованої лазерної корекції (СУПЕРЛАСИК).

Для пацієнтів з катарактою в клініці розроблена спеціальна програма обстеження, що дозволяє максимально точно прогнозувати результат операції. За каламутним кришталиком не видно структури очного дна, але в клініці "ВІЗУС" всім пацієнтам перед операцією виконується УЗ дослідження ока, що дозволяє виключити відшарування сітківки або наявність утворень. Клинка "ВІЗУС" єдина в Запорізькій області оснащена ендотеліальних мікроскопом, що дозволяє підрахувати кількість ендотеліальних клітин рогівки перед операцією, що дозволяє прогнозувати результат операції і забезпечує оптимальний результат операції. Факоемульсифікація катаракти - новітня методика видалення катаракти з допомогою ультразвуку з наступною заміною на штучний кришталик.

Клініка "ВІЗУС" єдина клініка в Запоріжжі, де проводиться лікування кератоконуса з використанням швейцарського обладнання UV-X і ультрафіолетового випромінювання для збереження рогівки;

Лікуванням патології сітківки, в тому числі і у хворих на цукровий діабет займається відділення лазерної хірургії.

Унікальні операції на сітківці виконуються в витреоретинальном блоці відділення мікрохірургії ока.
В клініці розроблена і виконується комплексна діагностика для пацієнтів з глаукомою, з цукровим діабетом, хворого з катарактою, хворого з патологією сітківки та ін. При бажанні, пацієнти можуть пройти комплексне обстеження - VIP-діагностику, яка включає в себе всі необхідні методи дослідження для точної діагностики.

У клініці сучасної офтальмології "ВІЗУС" використовується єдиний в Запорізькій області оптичний когерентний томограф заднього відділу ока Stratus OCT, який дозволяє з допомогою світла проводити без контакту з оком пошарову діагностику захворювань сітківки ока. При кожному скануванні апарат аналізує до 7896 тисяч інформаційних точок. Лазерний скануючий поляриметр проводить вимірювання за допомогою поляризації світла товщини шару нервових волокон сітківки. Це допомагає за 5-6 років передбачити розвиток у пацієнта глаукоми і почати своєчасне лікування.

Саме в клініці "ВІЗУС" в 2009 р. вперше в Україні з'явився оптичний когерентний томограф для аналізу переднього відділу ока Visante OCT.

Лазерний скануючий поляриметр проводить вимірювання за допомогою поляризації світла товщини шару нервових волокон сітківки. Це допомагає за 5-6 років передбачити розвиток у пацієнта глаукоми і почати своєчасне лікування.

З допомогою цифрової фундус-камери можна в лічені хвилини отримати і роздрукувати кольорову фотографію кровоносних судин очного дна і конъюктивы. Крім того, всі апарати аналізують і архівують отримані дані.

Рання діагностика та ефективне лікування патології очного дна неможливо без флуоресцентної ангіографії (ФАГ) і єдиною клінікою в Запоріжжі , де виконується це дослідження є клініка сучасної офтальмології "ВІЗУС".

Крім цього в клініці представлений повний спектр ультразвукової діагностики (ультразвиковое А - сканування, ультразвукове B-сканування) для точного визначення параметрів очі.

Все обладнання сертифіковане за міжнародними стандартами якості продукції ISO серії 9000, проводиться його своєчасне технічне обслуговування і ремонт.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст), Хірург

Відгуки про Офтальмологічна клініка "Візус"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук