Медичний порталУстановиКиївКлінікаОфтальмологична клініка "Світ зору"
Офтальмологична клініка Світ зору

Офтальмологична клініка "Світ зору"

Клініка

вул. Отто Шмідта, 26-Б , Київ, Київська область
+38 (044) 593-77-88
Fax: +38 (044) 593-77-88
Головний лікар
Мелліна Вікторія Борисівна
Сховати карту

Про установу

Українсько -швейцарська офтальмологічна клініка "СВІТ ЗОРУ" - одна з чотирьох компаній холдингу PORCELAIN GROUP. Офтальмологічна клініка відкрита з метою надання професійної офтальмологічної допомоги та якісного сервісу як українським, так і іноземним громадянам. Поєднання традиційної швейцарської якості та професіоналізму українських фахівців забезпечує професійний та індивідуальний підхід до кожного пацієнта, а також завжди гарантує незмінно високий рівень сервісу.

Офтальмологічна клініка "СВІТ ЗОРУ" оснащена сучасним лікувально - діагностичним обладнанням провідних світових виробників , яке дозволяє застосовувати всі новітні технології і методики досліджень очей та виявити практично всі захворювання очей: порушення рефракції, катаракту, глаукому, атології сітківки і очного нерва, запальні захворювання та т . д. Висококваліфіковані лікарі проведуть аналіз результатів, встановлять діагноз і призначать необхідне лікування.

Офтальмологічна клініка в Києві "СВІТ ЗОРУ" проводить всі основні види лікування захворювань очей: медикаментозне, очкова та контактна корекції, лазерне, апаратне та хірургічне.

Серед величезного розмаїття очної патології офтальмологічна клініка "СВІТ ЗОРУ" пріоритетними для себе вибрала такі напрямки:

Дитяча офтальмологія.

У нашій клініці Ви можете обстежити очі Вашого малюка, починаючи з грудного віку , як при наявності скарг, так і з метою профілактичного огляду. Висококваліфіковані дитячі офтальмологи при необхідності підберуть індивідуальне ефективне лікування, користуючись останніми сучасними методиками. Вони зможуть спостерігати за змінами очей Вашої дитини протягом усього періоду його зростання , що дозволить зберегти їх здоровими.

Лікування косоокості.

Кваліфіковані хірурги -офтальмологи запропонують комплексний підхід у лікуванні будь-якого виду косоокості. Основною метою лікування косоокості є відновлення правильного положення очей, розвиток бінокулярного та стереоскопічного зору. Крім хірургії косоокості ми використовуємо хірургічні методи лікування косоокості : апаратне лікування, призматичні окуляри та ін'єкції ботокса.

Захворювання сітківки.

Досвідчені доктора - ретинолога оцінять стан Вашої сітківки і призначать необхідне лікування за будь-якої патології сітківки: дистрофії, розриви, відшарування сітківки та діабетична ретинопатія.

Офтальмологічна клініка "СВІТ ЗОРУ" складається з 12 співробітників: 4 доктори , 2 оптометриста, 2 адміністратора, 4 адміністративних працівника. Це - команда однодумців, людей, для яких відношення до пацієнта є базовим принципом професійної діяльності. Кожен з нас докладає особисту участь для того, щоб виправдати довіру наших пацієнтів і поліпшити рівень нашого сервісу.

Спеціалісти

Офтальмолог (окуліст)

Відгуки про Офтальмологична клініка "Світ зору"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук