Медичний порталУстановиОдесаШпитальОдеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної Війни
Одеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної Війни

Одеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної Війни

Шпиталь

вул. Фонтанська дор., 114 , Одеса, Одеська область
Пн-Пт: 8.00 - 17.00
+38 (0482) 68-62-02
Fax: (048) 748-08-05
E-mail: odoblhospitaliov@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Одеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної війни заснований в 1989 році. Це - 5-ти поверхова будівля на озелененій території, розташоване в прибережній зоні на 15-й станції Великого Фонтану. У госпіталі, розрахованому на 120 ліжок, два відділення - терапевтичне та неврологічне - по 60 ліжок у кожному. Також є приймальне відділення, стоматологічний кабінет, рентгенкабінет, кабінет функціональної діагностики, фізіо-терапевтичний кабінет, клініко-діагностична лабораторія, соляна кімната, харчоблок.

Медичний персонал госпіталю:

В госпіталі працює 13 лікарів, з яких 7 мають вищу атестаційну категорію, 2 - першу атестаційну категорію, в тому числі 1 кандидат медичних наук.

Середній медичний персонал - 47 осіб. У госпіталі щороку отримують медичну допомогу понад 2000 пацієнтів, які свого часу віддали сили і здоров'я за мирне небо і світле майбутнє для себе і своїх нащадків. Пацієнти госпіталю забезпечуються безкоштовним лікуванням і 5-ти разовим харчуванням. Але, в даний час, при мізерному і обмеженому фінансуванні за незахищеними статтями, адміністрація госпіталю намагається всіма можливими силами підтримати в робочому стані комунікації, обладнання, приміщення будинків і споруд, а також меблі та інвентар.

Починаючи підготовку до відзначення пам'ятної дати 70-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, хочемо звернути увагу всіх тих, хто небайдужий до інвалідам та учасникам ВВВ, учасникам бойових дій, з проханням допомогти госпіталю і розглянути можливість надання (матеріальної, фінансової) допомоги у будь-якій прийнятній для Вас формі - для проведення необхідних ремонтно-будівельних робіт та придбання обладнання. Адже як сказав Альберт Пайн, «Те, що ми робимо для себе, помирає разом з нами. Те, що ми робимо для інших, залишається навіки...»

Спеціалісти

Терапевт, Невролог, Рентгенолог, Функціональна діагностика, Стоматолог, Лаборант

Відгуки про Одеський обласний госпіталь інвалідів Великої Вітчизняної Війни

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук