Медичний порталУстановиЛуцькДиспансерОбласний наркологічний диспансер

Обласний наркологічний диспансер

Диспансер

вул. Карбишева, 2 , Луцьк, Волинська
+38 (0332) 71-02-30
+38 (0332) 23-63-86
Головний лікар
Шкаровецький Игорь Дмитриевич
Сховати карту

Про установу

Волинський обласний наркологічний диспансер був створений у жовтні 1980 року. Створення диспансеру було обумовлено необхідністю організації надання наркологічної допомоги населенню Волинської області.

1977-1990 роках в Україні - це роки створення самостійної наркологічної служби, організації обласних і міських наркологічних диспансерів - організаційно - методичних центрів наркологічної допомоги. Важливим розділом роботи в цьому періоді було створення матеріально-технічної бази, у відповідності санітарно - гігієнічним показникам і завдань наркологічної служби. Волинський обласний наркологічний диспансер був організований на високому науковому рівні, оснащений сучасною діагностичною і лікувальною апаратурою.

У структурі Волинського обласного наркологічного диспансеру:

  • поліклінічне відділення на 30 відвідувань в зміну;
  • три стаціонарні наркологічні відділення, кожна на 25 ліжок;
  • стаціонарне дерматовенерологическое відділення на 40 ліжок (у складі Волинського обласного наркологічного диспансеру з 01.06.1996 р.);
  • клініко-діагностична та токсико-хімічна лабораторія.

В диспансері працює висококваліфікований медичний персонал. З 16 лікарів - наркологів 15 мають вищу кваліфікаційну категорію. 71,9 % середнього медичного персоналу мають вищу кваліфікаційну категорію. Станом на 01.07.2013 р. в установі працює всього 163 особи, з них: лікарів - 21 особа; завідуюча лабораторією - 1 людина; біологи - 2 людини; фахівці з вищою немедичною освітою - 5 чоловік; середнього медперсоналу - 63 особи; молодшого медперсоналу - 40 осіб; інших - 31 людина. У штаті наркологічного диспансеру працює 3 психологи.

Спеціалісти

Нарколог

Відгуки про Обласний наркологічний диспансер

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук