Медичний порталУстановиСумиПологовий будинокОбласний клінічний пологовий будинок

Обласний клінічний пологовий будинок

Пологовий будинок

вул. Санаторна, 3 , Суми, Сумська область
Сховати карту

Про установу

Обласний клінічний пологовий будинок - велика клінічна база з відмінним технічним оснащенням і медикаментозним забезпеченням відділень. Є лікувальним закладом, що спеціалізується по будь-яких питань акушерства і гінекології , охорони здоров'я жінки , матері та новонародженого. Профіль пологового будинку - це будь-яка акушерська гінекологія , у тому числі гінекологічні операції , ультразвукові обстеження , всі види гінекологічної допомоги , індивідуальне ведення пологів , пренатальна діагностика .

Родопоміч і гінекологія , ведення вагітності та лікувально -діагностичний комплекс , використання як сучасних , так і традиційних методик . Обласний пологовий будинок надає всі послуги , пов'язані з веденням вагітності та пологів на бюджетній основі. Ультразвукові дослідження , лабораторно - діагностичні обстеження , що включають в себе лабораторні дослідження: клінічний аналіз крові , аналіз сечі , мазок на вагінальну флору. Оснащення пологового будинку і кваліфікація медичного персоналу дозволяють надавати допомогу жінкам , як при фізіологічному , так і при ускладненому перебігу вагітності та пологів. Заохочуються природні ( консервативні ) пологи , тому застосовуються медикаменти строго за медичними показаннями. Знеболювання при пологах з урахуванням медичних показань і бажання породіллі. Можливо присутність чоловіка на пологах. Родзали сімейного типу. Хороший ремонт , в пологовому залі - фітбол , шведська стінка з канатом для полегшення сутичок. Відділення інтенсивної терапії новонароджених оснащене за останнім словом техніки. Є кювези для новонароджених , апарати вентиляції легень , моніторингова апаратура .

Спільне перебування - якщо немає протипоказань. У разі роздільного перебування - годування по годинах . При неможливості грудного вигодовування фахівцями проводиться індивідуальний підбір штучного вигодовування. Медикаменти необхідно мати свої . У відділеннях створені всі умови для комфортабельного перебування матері та новонародженого , включаючи триразове харчування.

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог

Відгуки про Обласний клінічний пологовий будинок

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук

схожі клініки цього профілю