Медичний порталУстановиРівнеМедичний центрОбласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з ураженням нервової системи

Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з ураженням нервової системи

Медичний центр

вул. Київська, 60 , Рівне, Рівненська область
Пн-Пт: 8.00-20.00
+38 (0362) 28-86-11,
+38 (0362) 28-25-26
glibovi4@ukr.west.net , gn31951@ukr.net
Сховати карту

Про установу

У Центрі надають допомогу дітям у віці від с 1 місяця до 18 років з органічним ураженням нервової системи (ДЦП , органічні пре-і перинатальні ураження) , руховими порушеннями , затримками статокінетічесеого і психомовного розвитку , наслідками перенесених менінгітів , енцефалітів , мієлітів , поліомієліту та Поліоміелітоподобние захворювань і т.п.

Реалізується концепція "Тандем" , яка складається у функціонально - систематичному підході до реабілітаційного відновленню функцій і систем з урахуванням індивідуальних особливостей рівня розвитку , або ураження нервової системи у дитини. Етапи реабілітації інтегруються між фахівцями залежно від індивідуальної реабілітаційної програми . Головне в партнерстві - " дитина - сім'я - фахівець " . Дана модель використовується у визначенні щорічної індивідуальної реабілітаційної програми, де визначено чотири основні функціональні системи, що підлягають корекції:

- Функціональна система моторики (від первинного рефлекторного рухового акту до усвідомлення довільного дії);

- Функціональна система сенсорики (від чутливості і елементарних відчуттів до сприйняття та соціальної перцепції ) ;

- Функціональна система пізнавальної сфери й мови ( від пізнання сфери предметного світу і елементарних мовних сигналів до формування пізнавальної діяльності і мови ) ;

- Функціональна система емоційно - комунікативної сфери і особистості ( від елементарних емоційно - комунікативних реакцій до формування мотиваційної сфери і способів адаптації особистості дитини в соціальному середовищі ) .

Також фахівці Центру проводять комплексну реабілітацію : ЛФК з елементами методу Бобат - терапії , логокоррекцію , дефектологію з елементами Монтессорі- терапії , психокоррекцию з елементами Петьо , фізіотерапію , рефлексотерапію , ортопедичну корекцію , неврологію з Войта - діагностикою.

Центр працює з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 20:00. Курс реабілітації триває 4 тижні , циклічність - 2-4 рази на рік , протягом яких фахівці працюють з дітьми та їх батьками. Одночасно в Центрі можуть перебувати 36 дітей.

Спеціалісти

Невролог

Відгуки про Обласний центр медико-соціальної реабілітації дітей з ураженням нервової системи

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук