Медичний порталУстановиВінницяСтоматологіяОбласна стоматологічна поліклініка
Обласна стоматологічна поліклініка

Обласна стоматологічна поліклініка

Стоматологія

вул. Грушевського, 16 , Вінниця, Вінницька область
+38 (0432) 35-36-54
oblstomat@meta.ua
Головний лікар
Люля Игорь Иванович
Сховати карту

Про установу

Акціонерне товариство «Обласна стоматологічна поліклініка» - провідна установа, яке понад 50 - ти років надає якісну висококваліфіковану спеціалізовану амбулаторно - поліклінічну допомогу населенню Вінницької області, будучи в той же час базою післядипломного навчання стоматологів в очної та заочної інтернатурі, стажування на робочому місці лікарів стоматологічного профілю області

Поліклініку очолює Заслужений лікар України, голова обласного відділення Асоціації стоматологів України Люля Ігор Іванович.

Лікарі обласної стоматологічної поліклініки надають допомогу за такими спеціальностями: терапевтична, хірургічна, ортопедична, ортодонтична і дитяча стоматологія. На базі поліклініки функціонує спеціально обладнаний дитячий кабінет, в якому створені всі умови для того, щоб маленькі пацієнти почували себе комфортно. У кабінеті проводять весь необхідний комплекс профілактичних і лікувальних заходів сучасними матеріалами.

Кабінети медичні оснащені сучасним обладнанням, що дає можливість на високому рівні і безболісно надавати всі види стоматологічних послуг, рентгенологічний кабінет обладнаний радіовізіографи для ціфрофой рентгенографії, панорамним апаратом.

Слід зазначити, що стоматологія Вінниччини досягла значних успіхів завдяки інноваціям.

На території поліклініки відкрита спеціалізована стоматологічна аптека з великим асортиментом засобів по догляду за зубами, профілактичних препаратів для попередження стоматологічних захворювань.

У поліклініці впроваджено сучасні методи лікування та протезування зубів, включаючи протезування з використанням імплантатів, депофорез гідроокису міді-кальцію при лікуванні радикулярних кіст щелеп, виправлення прикусу з використанням брекет-систем.

Суворе виконання санітарно - епідеміологічного режиму повністю виключає ризик інфікування гепатитом, туберкульозом, ВІЛ та СНІДом.

За рівнем діагностики і якості надання спеціалізованої стоматологічної допомоги поліклініка при акредитації Міністерством охорони здоров\'я установ ІІІ рівня отримала вищу категорію.

За останні роки поліклініка отримала дипломи Асамблеї Ділових Кіл України - «Вища проба», «Знак бездоганності», дипломи лауреата Всеукраїнських програм - «Золоті руки України», «Флагман сучасної медицини України», дипломи лауреата Регіональних конкурсів «Бізнес - Еліта Поділля», у номінаціях «Якість», «Стабільність», «Компанія - Лідер».

У 2010 - 2012 р. за даними Державного комітету статистики України поліклініка входить в «Лігу Кращих», отримавши статус «Підприємство року».

Лікарі поліклініки плідно співпрацюють з науковими співробітниками ВНМУ ім.Н. І. Пирогова, «Інститутом стоматології» НМАПО ім. П. Л. Шупика, а також з провідними страховими компаніями України: «СГ ТАС», «Альянс Україна», «Інго Україна», «Провідна», «Уніка», «ЕвроАсістанс».

У поліклініці працюють висококваліфіковані фахівці, а доброзичливе ставлення до пацієнтів, надання гарантійних зобов\'язань створюють сприятливі умови для роботи.

Спеціалісти

Стоматолог

Відгуки про Обласна стоматологічна поліклініка

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук