Медичний порталУстановиХерсонСтоматологіяОбласна стоматологічна поліклініка
Обласна стоматологічна поліклініка

Обласна стоматологічна поліклініка

Стоматологія

вул. Леніна(Грецька), 17 , Херсон, Херсонська область
Пн-Пт: 8.00-17.00, Сб: 8.00-13.00
+38 (0552) 22-49-06
mail.oblstomat@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Херсонська обласна клінічна стоматологічна поліклініка є одним з кращих стоматологічних установ України , більше 20 років вона була школою передового досвіду України , базовим закладом Московського НДІ стоматології.

Шановні пані та панове!

Починаючи з 1975 року клініку з метою ознайомлення з її досвідом роботи відвідали сотні спеціалістів з колишніх республік Союзу та всіх областей України . Клініка була включена в туристичний маршрут для показу туристам з капіталістичних країн . Колектив клініки був переможцем Всесоюзного , Українського змагання з якості лікувального процесу , багаторазовий переможець змагання серед обласних лікувальних закладів .

За високий рівень якості стоматологічної допомоги , високий рівень технічної оснащеності , за впровадження сучасних методів діагностики і лікування , за спільну роботу з Кримським медичним університетом з підготовки , перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів наказом міністра охорони здоров'я України від 12.05.05г . № 214 Херсонської обласної стоматологічної поліклініці присвоєно статус клінічної .

За цей час ми придбали довіру більше 55 000 пацієнтів , вже більше 20 років ми робимо все можливе , щоб вони могли дарувати оточуючим білосніжні посмішки!

Відгуки про Обласна стоматологічна поліклініка

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук