Медичний порталУстановиДніпропетровськПоліклінкаОбласна консультативна поліклініка ім. Мечникова
Обласна консультативна поліклініка ім. Мечникова

Обласна консультативна поліклініка ім. Мечникова

Поліклінка

пл. Соборна, 14 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 713-51-32
+38 (056) 373-09-17
+38 (056) 373-09-83
Головний лікар
Олександр Миколайович ТОЛУБАЄВ
Сховати карту

Про установу

Консультативна поліклініка є головною поліклінічною установою в Дніпропетровській області, яка здійснює лікувально-консультативну, учбову, експертну і організаційно-методичну роботу.

У поліклініці ведеться прийом по 42 лікарським спеціальностям, що охоплюють всі основні розділи медичної практики. Тут щорічно обслуговується більше 200 тисяч хворих, з них 67% хворих - з міст і районів області, а 33% - хворі з обласного центру.

В консультативній поліклініці широко застосовуються консультації клінічних працівників (професорів і доцентів) 12 кафедр медичної академії, розташованих на базах спеціалізованих відділень лікарні, а також завідувачів відділеннями. В цілому, такими консультаціями охоплюється більше 10% всіх хворих, що звертаються.

Для проведення складних обстежень і лікувальних маніпуляцій, в поліклініці організовано діагностичне відділення, яке оснащене сучасним медичним обладнанням (ультразвуковими діагностичними апаратами, ультразвуковим діагностичним доплером, електрокардіографами, спірографами, енцефалографами, ехокардіографами, фіброгастроскопами, фібробронхоскопами, фіброколоноскопами).

Нами широко застосовується практика комплексних виїздів лікарів поліклініки в міста і райони області з ендоскопічним, ультразвуковим та ін. обладнанням для обстеження певних груп хворих з подальшим відбором їх на госпіталізацію в обласну лікарню ім. І.І. Мечникова для планового оперативного або консервативного лікування.

Фахівці

Гастроентеролог

Дерматолог

Венеролог

Гінеколог

Ендокринолог

Ендоскопіст

Кардіолог

Імунолог

Отоларинголог (ЛОР)

Невролог

Нейрохірург

Нефролог

Офтальмолог (окуліст)

Ортопед

Стоматолог

Ревматолог

Терапевт

Психіатр

Пульмонолог

Хірург

Спеціалісти

Гастроентеролог, Гінеколог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Терапевт, Стоматолог, Хірург, Дерматолог, Венеролог, Ендокринолог, Ендоскопіст, Імунолог, Кардіолог, Невролог, Нефролог, Онколог, Ревматолог, Пульмонолог, Психіатр, Ортопед, Нейрохірург

Відгуки про Обласна консультативна поліклініка ім. Мечникова

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук