Медичний порталУстановиДонецькЛікарняОбласна клінічна туберкульозна лікарня

Обласна клінічна туберкульозна лікарня

Лікарня

пр. Ілліча, 104-А , Донецьк, Донецька область
Пн-Пт: 9.00- 16.00
+38 (062) 294-03-31,
+38 (062) 382-83-41
Fax: +38 (062) 382-83-41
obltub-donetsk@yandex.ru
Головний лікар
Мозговой Владимир Васильевич
Сховати карту

Про установу

"Обласна клінічна туберкульозна лікарня" утворена в 1962 році.

"Обласна клінічна туберкульозна лікарня" (далі КЛПУ " ДКТБ ") є лікувально- профілактичним закладом третинного рівня надання медико- санітарної допомоги та обслуговує неселенія області , загальна кількість якого складає приблизно 4.5 мільйонів , надаючи спеціалізовану консультативну та стаціонарну допомогу жителям регіону. Установа має вищу акредитаційну категорію .

Основними критеріями реалізації програми подолання епідемії туберкульозу в Донецькій області лікувального закладу є благодійний фонд Ріната Ахметова "Розвиток України " , неурядова організація МSF "Лікарі без кордонів" , ін

На території лікарні за адресою проспект Ілліча , 104а розміщені 4 будови : 3х поверхова будівля- головний корпус лікарні , два 2х поверхові будівлі - дитяче відділення і відділення для хворих з мультирезистентний туберкульоз , 5ти поверховий терапевтичний корпус. За адресою вулиця Славна, 8 розташовані два двоповерхових терапевтичних корпусу.

Так само , на території установи функціонує кафедра фтизіатрії і пульмонології Донецького Національного медичного університету імені М.Горького і Тренінговий центр з навчання боротьби з епідемією туберкульозу , медико- соціальна експертна комісія.

СТРУКТУРА :

До складу установи входять: стаціонарні відділення , консультативна поліклініка , допоміжні параклінічні служби ( рентгенологічне відділення , лабораторія , кабінет функціональної діагностики і ультразвукових досліджень , фізіотерапевтичний та ендоскопічний ( бронхолегеневий ) кабінети , патологоанатомічне відділення , адміністративно- господарська частина , фінансово- економічна служба ) . До складу лікарні входять консбюро , ЦВКК , МЛУ , СКОК , ВКК.

Ліжкового фонду установи представлений 500 кийками терапевтичного профілю і 205 кийками хірургічного профілю. В установі функціонує 10 відділень терапевтичного і хірургічного профілю.

Туберкулезно - легеневі відділення для дорослих № 6,7 розташовані за адресою вулиця Славна, 8 (минулого стаціонар міського протитуберкульозного диспансеру міста Донецька ) обслуговують хворих з туберкульозом , жителів міста Донецька і закріплених міст та районів області.

З 1 вересня 2009 року в складі лікарні функціонує відділення на 70 ліжок для лікування хворих з мультирезистентними формами туберкульозу. Так само працює єдине в області стаціонарне дитяче туберкульозне легеневе відділення на 60 ліжок.

КАДРИ :

Загальна чисельність працюючих в лікарні становить 573 людини. Зараз працює 73 лікаря , у тому числі 32 лікаря- фтизіатра та 190 середнього медперсоналу. Вищу кваліфікаційну категорію мають 36 лікарів , є один кандидат медичних наук . Щорічно на базі лікарні проходять навчання в інтернатурі до 10 лікарів- інтернів за спеціальністю " фтизіатрія та пульмонологія " .

Фахівці

Фтизіатр

Спеціалісти

Педіатр, Фтизіатр

Відгуки про Обласна клінічна туберкульозна лікарня

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук