Медичний порталУстановиДонецькЛікарняОбласна клінічна лікарня профзахворювань

Обласна клінічна лікарня профзахворювань

Лікарня

пр. Ілліча, 104 , Донецьк, Донецька область
+38 (062) 294-12-85
okbpz@mail.ru
Головний лікар
Гладчук Евгений Александрович
Сховати карту

Про установу

Донецька обласна клінічна лікарня профзахворювань є лікувальним та навчально -методичним центром , клінічною базою кафедри професійних хвороб і радіаційної медицини Донецького державного медичного університету та клінічного відділу НДІ медико -екологічних проблем Донбасу та вугільної промисловості.

Маючи кадровий склад високої кваліфікації , клініка разом з кафедрою і клінічним відділом НДІ медико -екологічних проблем Донбасу та вугільної промисловості веде велику лікувальну , наукову та консультативну роботу.

Співпраця колективу лікарні з кафедрою і клінічним відділом дозволяє на сучасному рівні розробляти методики ранньої діагностики , лікування , профілактики та реабілітації , як в області професійної патології , так і в питаннях радіаційної медицини.

Використання розроблених на базі клініки методичних рекомендацій та інформаційних листів ( більше 30 праць) , а також результатів дисертаційних робіт ( підготовлено більше 20 кандидатських дисертацій , в т.ч. із співробітниками клініки , і 3 докторських ) дає помітний економічний ефект за рахунок зниження захворюваності , підвищення працездатності і продовження працездатного віку працюючих.

Клінічна лікарня професійних захворювань веде педагогічний процес зі студентами , займається підготовкою з питань професійної патології лікарів- інтернів , удосконаленням лікарів- профпатологів і цехових терапевтів.

За 10 років на курсах стажування та інформації підготовлено лікарів - 846 , лікарів- інтернів - 50 , студентів на виробничій практиці - 1043 .

У співавторстві з кафедрою ДонДМУ та науковими співробітниками клінічного відділу НДІ медико -екологічних проблем Донбасу та вугільної промисловості лікарями Донецької обласної клінічної лікарні розроблено :

Монографій - 6 , методичних рекомендацій - 9 , журнальних статей та тез доповідей на наукових конференціях - 93 , патентів - 2 .

Відгуки про Обласна клінічна лікарня профзахворювань

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук