Медичний порталУстановиЗапоріжжяІнтернат для людей з особливими потребам Новомиколаївська школа-інтернат для дітей зі складними вадами мовлення
 	 Новомиколаївська школа-інтернат для дітей зі складними вадами мовлення

Новомиколаївська школа-інтернат для дітей зі складними вадами мовлення

Інтернат для людей з особливими потребам

смт Новомиколаївка, вул. Комсомольська, 164 , Запоріжжя, Запорізька область
+38 (06144) 9-16-81
Сховати карту

Про установу

У Новомиколаївській школі-інтернаті навчаються, живуть і проходять реабілітацію близько 260 осіб . З них 21 дитина - діти, позбавлені батьківського піклування, та сироти.

Так як всі дітки мають вади мовлення, усі вчителі початкових класів мають також спеціальність логопедів. У загальній складності в інтернаті є сім логопедичних класів, а також лінгафонний кабінет. Три з семи логопедичних класу обладнані комп'ютерами.

Велику допомогу в реабілітаційної та виховної роботи надають психологи, які займаються з дітьми щодня.

Природно, основний упор всіх проведених заходів у школі-інтернаті робиться на розвиток мовленнєвих здібностей і коригування наявних недоліків. На щастя, багато випускників повністю позбавляються від дефектів, деякі отримують значне поліпшення мови. Завдяки цьому, вони можуть будувати свою подальшу життя нарівні з іншими підлітками, не відчуваючи при цьому шкоди або комплексів. Так дев'ять випускників Новомиколаївській школи-інтернату в 2010 році продовжать навчання в Радіотехнічному коледжі (Запоріжжя), Авіаційному коледжі (Запоріжжя), Осипенковском ліцеї (в основному будівельні спеціальності) і т.д.

Діти перебувають в інтернаті з понеділка по п'ятницю, а на вихідні їдуть додому. А ті, хто не має такої можливості (сироти, діти з малозабезпечених сімей або проживають далеко від інтернату) залишаються на вихідні та канікули. Тому в інтернаті проводяться різноманітні позакласні заходи. Вихованці можуть проявити свої таланти та здібності в музичному, танцювальному або спортивному гуртку.

Є в інтернаті навіть свій хор і духовий ансамбль.

Деякі діти відвідують фотогурток і музичну школу при центрі соціальних служб.

До великої радості і дітей, і вихователів є люди, які періодично надають допомогу інтернату і приїжджають у гості. Серед них заводи "Іскра" і "Прогрес".

Спеціалісти

Логопед, Психолог

Відгуки про Новомиколаївська школа-інтернат для дітей зі складними вадами мовлення

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук