Медичний порталУстановиПолтаваЛабораторіяНезалежна лабораторія "Інвітро - Полтава" ("Invitro")
Незалежна лабораторія Інвітро - Полтава (Invitro)

Незалежна лабораторія "Інвітро - Полтава" ("Invitro")

Лабораторія

вул. Пушкіна, 145 , Полтава, Полтавська область
Пн-Пт: 7.30 - 14.30 - взяття крові, сечі, калу (є обмеження) 16.00 - 19.00 - видача результатів 7.30 - 16.00 - взяття гінекологічного та урологічного матеріалу (є обмеження) Сб: 8.00 - 12.00 - взяття крові, сечі, калу (є обмеження) 8.00 - 13.00 - видача результатів 8.00 - 12.00 - взяття гінекологічного та урологічного матеріалу (є обмеження)
0 (800) 50-90-90
info@invitro.ua
Сховати карту
Філії:
Незалежна лабораторія "Інвітро - Суми" ("Invitro")
вул. Інтернаціоналістів, 10 Б

Про установу

Сьогодні федеральна мережа ІНВІТРО включає понад 480 медичних офісів, що працюють на території Росії, України, Казахстану та Республіки Білорусь і 7 високотехнологічних лабораторних комплексів (Москва, Санкт-Петербург, Челябінськ, Новосибірськ, Самара, Дніпропетровськ та Мінськ).

Діяльність компанії на території України ліцензована.

Незалежна лабораторія ІНВІТРО пропонує широкий спектр лабораторних досліджень за напрямами:
- гематологічні;
- біохімічні, у тому числі вітаміни і неорганічні макроелементи;
- гормональні;
- імунологічні;
- дослідження сечі, калу і сперми;
- цитологічні;
- дисбіотичні стани кишечника і піхви;
- діагностика інфекційних захворювань.

В роботі ІНВІТРО використовує тест-ситеми і автоматичні аналізатори провідних світових виробників лабораторного обладнання.

Для взяття біоматеріалу в медичних офісах використовуються австрійські вакуумні системи Vacuette, які виключають інфікування як пацієнта, так і медичного персоналу. До речі, понад 95% проб крові в США і Європі береться з використанням вакуумних систем.

Точність результатів побудована на унікальному для України щоденному контролі якості. Ще одна перевага ІНВІТРО - строки виконання досліджень. Більшість результатів готове вже на наступний день після здачі пацієнтом біоматеріалу. Результат дослідження можна отримати по електронній пошті, в медичному офісі ІНВІТРО.

Незалежна лабораторія ІНВІТРО пропонує можливість термінового виконання деяких лабораторних досліджень через 4 години.

В ІНВІТРО вироблена особлива система роботи, що складається в поділі діагностики та лікування. В медичний офіс ІНВІТРО може прийти будь-яка людина за направленням лікуючого лікаря або самостійно, вирішивши перевірити стан свого організму. Пацієнту не призначаються ліки або процедури. Нам важливо показати об'єктивну картину стану організму, а кожен пацієнт сам вибирає медичний заклад для подальшого лікування, якщо воно необхідне.

У медичних офісах ІНВІТРО працюють лікарі-консультанти. Поговоривши з пацієнтом, вони на основі отриманої інформації пропонують оптимальну схему лабораторного обстеження. Допоможуть "розшифрувати" результати лабораторних досліджень, а в разі виявлення будь-яких відхилень у досліджуваних параметрів від норми, порекомендують пацієнту додаткове обстеження або підкажуть, до якого фахівця необхідно звернутися.

Незалежна лабораторія ІНВІТРО одна з перших на ринку медичних послуг використовувала в роботі принцип мережевого бізнесу, організувавши мережу медичних офісів у Росії.

Франчайзингова програма ІНВІТРО впроваджена і на території України. підприємці, які бажають розпочати свій бізнес під відомим брендом, можуть відкрити по франшизі ІНВІТРО свій медичний офіс. Для того щоб стати нашим франчайзі не обов'язково мати медичну освіту. Ми пропонуємо ясну і чітку концепцію вашого майбутнього бізнесу. Наша компанія постійно працює над розвитком бренду, проводить PR і рекламні кампанії, спрямовані на розвиток мережі. Детальніше про програму в розділі "Франчайзинг".

У Незалежній лабораторії ІНВІТРО успішно реалізуються програми взаємодії з лікарями різних спеціальностей, медичними центрами. Докладніше про взаємодію з медичним співтовариством у розділах "Лікарів" і "Медичним закладам".

Незалежна лабораторія ІНВІТРО:
- відкрита для всебічного співробітництва;
- у компанії постійно розширюється спектр послуг;
- освоюються нові напрямки та технології лабораторної діагностики;
- ведеться діяльність з підтримки єдиних стандартів роботи і високої якості обслуговування.

Спеціалісти

Лаборант

Відгуки про Незалежна лабораторія "Інвітро - Полтава" ("Invitro")

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук