Медичний порталУстановиКиївНауково-дослідний інститутНДІ трансплантології та експериментальної хірургії АМН України
НДІ трансплантології та експериментальної хірургії АМН України

НДІ трансплантології та експериментальної хірургії АМН України

Науково-дослідний інститут

вул. Героїв Севастополя, 30 , Київ, Київська область
Пн-Пт: 9.00 - 14.00
+38 (044) 408-14-77
+38 (044) 408-14-36
+38 (044) 408-19-09
Головний лікар
Усенко Олександр Юрійович
Сховати карту

Про установу

Національний інститут хірургії та трансплантології  – одна з найбільших науково-дослідницьких установ України, відома своєю славетною історією та багатими традиціями, найавторитетніший науковий, лікувальний, методичний центр, який займає провідні позиції в багатьох найважливіших галузях хірургії.

Сьогодні в Інституті –  провідній хірургічній клініці країни  -  проводять наукові дослідження і надають медичну допомогу за основними напрямками хірургії, такими, як хірургія органів черевної порожнини, судинна хірургія, кардіохірургія, мікросудинна, відновлювальна мікрохірургія та пластична хірургія, операції з трансплантації печінки та нирок, ендоваскулярні операції.

Інститут оснащений найсучаснішим діагностичним та лікувальним обладнанням, в повсякденній практиці використовуються найпередовіші, що відповідають світовим стандартам, методи та технології традиційних та мініінвазивних оперативних втручань (черезшкірні втручання під ультразвуковим контролем, внутрішньосудинні втручання під контролем рентгеноскопії, успішно виконуються трансплантації органів та тканин).

В Інституті працюють відомі в нашій країні та за кордоном спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії – професори, доктори, кандидати медичних наук – в усіх галузях хірургії, лабораторної та експериментальної діагностики.

Щороку в клініці Інституту виконується понад 7 тисяч складних реконструктивних та високотехнологічних хірургічних втручань (за 35 років їх виконано понад 240 тисяч), в поліклініці надається консультативно - діагностична допомога майже 25 тисячам громадян України на рік.

 

 

Спеціалісти

Хірург

Відгуки про НДІ трансплантології та експериментальної хірургії АМН України

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук