Медичний порталУстановиКиївМедичний центрНауково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії
Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії

Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії

Медичний центр

вул. Чорновола, 28/1 , Київ, Київська область
+38 (044) 284-03-11
Fax: +38 (044) 284-03-11
Головний лікар
Жовнир Владимир Аполлинариевич
Сховати карту

Про установу

Науково -практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України - єдиний в Україні заклад , де дітей з вродженою вадою серця оперують в перші дні життя. Високопрофесійний , досвідчений і відданий своїй справі персонал і найсучасніша апаратура Центру дозволяє проводити високоточну діагностику і хірургічну корекцію всіх вроджених вад серця . А завдяки державній підтримці всі операції для українських дітей проводяться безкоштовно .

Центр очолює творець Центру - Ілля Миколайович Ємець , кардіохірург , доктор медичних наук , заслужений лікар України , що має багаторічний досвід роботи у провідних дитячих кардіоцентрах : у Мельбурні , Сіднеї ( Австралія ) , Торонто ( Канада ) , Парижі ( Франція ) .

Більше дізнатися про діяльність Центру , задати питання лікарю , а також знайти багато корисної інформації Ви зможете на нашому сайті.

Наша місія - виправляти помилки природи , захищати і рятувати життя дітей , яким випала доля народитися з вродженими вадами серця.

Наша мета - зробити все можливе і надможливостей , надати таку сучасну висококваліфіковану медичну допомогу , щоб наші маленькі пацієнти увійшли в доросле життя не на інвалідному візку , а повністю здоровими людьми.

Запорукою виконання своєї місії та досягнення мети є професіоналізм і злагодженість в роботі колективу .

Фахівці

Анестезіолог

Хірург

Кардіолог

Кардіохірург

Спеціалісти

Анестезіолог, Кардіолог, Хірург, Кардіохірург

Відгуки про Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії

оксана ковальова

17.02.2016 в 22:21

Мені, журналісту з 16-річним досвідом роботи у серьйозних виданнях, не вірилось, що в Україні може бути таке медичне обслуговування: операції дійсно безкоштовні, персонал професійний, умови - як у Европі. 30 вересня 2015 року в цьому медичному закладі прооперували мого синочка - шестимісячного Сашка. На своєму досвіді я переконалась, що Центр - єдине місце в нашій державі, де готові вашій дитині надати кваліфіковану допомогу. Дуже вдячна всім, хто причетний до доброї справи - рятування дитячих сердець! З повагою Оксана Ковальова

Кибич Єлизавета

04.04.2016 в 17:42

Від імені своєї донечки якій 1,6 року, будучи викладачем Буковинського мед.університету і лікарем, я здивована обладнанням , персоналом і майстерністю Ємця Іллі Миколайовича. У нашій державі продовжує жити ще один Амосов, який безкоштовно лікує дітей України. Ємець це свята людина із золотими руками і добрим серцем. З Ізраїлю мені прислали рахунок в 40 тисяч доларів, так оцінили операцію моєї донечки.

Додати відгук