Медичний порталУстановиКиївМедичний центрНауково-методичний центр ультразвукової медичної діагностики "Істина"

Науково-методичний центр ультразвукової медичної діагностики "Істина"

Медичний центр

вул. Академіка Вільямса, 4 , Київ, Київська область
+38(044) 467-63-89
+38(050) 443-03-43
+38(095) 068-30-74
info@istyna.kiev.ua
Сховати карту

Про установу

10 квітня 1996 року було засновано науково-методичний центр ультразвукової медичної діагностики "Істина" з метою лікування хворих судинного та неврологічного профілю та розроблення нових методик ультразвукової діагностики.

 Спочатку центр "Істина" здійснював лише неврологічний огляд та УЗДГ артерій і вен головного мозку. Далі до роботи поступово долучалися психологи, логопеди, реабілітологи. Було придбано електроенцефалограф із опцією картографування мозку, що дало поштовх до роздумів над проблемами функціонування мозку в пацієнтів із такими складними захворюваннями, як ДЦП, аутизм, судоми, епілепсія й т. ін., та поглибленого дослідження зазначених проблем. Так формувалося психоневрологічне й судинне профілювання центру.

 Згодом фахівці Центру зацікавилися капіляроскопією, ультразвуковою діагностикою з ефектом колоризації, ідеєю паспортизації новонароджених, медичними аспектами підліткової злочинності тощо. Поступово окреслився напрям математичного моделювання медикаментозного впливу на людський організм загалом і на судинну систему зокрема.

У новому тисячолітті "Істина" вийшла на новий виток свого розвитку – було запроваджено комплексний огляд пацієнта «з голови до п’ят» із метою дослідження стану організму, структури та функціональної активності його органів. Було організовано денний стаціонар. Виникла потреба в проведенні щоденних консиліумів для аналізу курації хворих. З’явилися зали кінезитерапії, психотерапії, психологічного розвантаження, нейродинамічна та гемодинамічна лабораторії.

Спеціалісти

Спеціаліст УЗД

Відгуки про Науково-методичний центр ультразвукової медичної діагностики "Істина"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук