Медичний порталУстановиЛуганськНаркологічний центрНаркологічний центр "Стрілець"
Наркологічний центр Стрілець

Наркологічний центр "Стрілець"

Наркологічний центр

готель (кімнати відпочинку) залізничного вокзалу, 7 поверх. , Луганськ, Луганська область
+ 38 (0642) 93-71-12
+38 (050) 95-55-933
Сховати карту
Філії:

Про установу

Лікування алкогольної залежності

Під терміном "алкогольна залежність" об'єднуються всі форми зловживання спиртними напоями, надають негативний вплив на здоров'я питущого, його поведінку, професійно-трудові установки і взаємовідносини з оточуючими.

Наше кодування спрямоване не тільки на лікування залежності, але і на певну соціальну реабілітацію пацієнта, а отже, на зміну його подальшої долі. Лікування від алкоголізму за допомогою кодування - це єдина можливість повернути людину до нормального життя.

Найбільш оптимальним строком досвідчені лікарі вважають 3-5 років. Протягом цього терміну пацієнт не тільки кидає пити, але й реалізує себе як особистість. Однак слід зазначити, що для успішного лікування алкоголізму необхідно добровільне усвідомлене бажання хворого.

Завдяки найсучаснішому обладнанню досягається максимальна ефективність навіть у випадках невдалого лікування в минулому.

Застосування нашого методу показано всім страждають від алкогольної залежності, виявили добровільне бажання лікуватися і прийшли до лікаря у тверезому стані.

Лікування нікотинової залежності

Нікотинова залежність є найбільш стійкою наркотичною залежністю. Адже по швидкості всмоктування у кров нікотин займає перше місце.

Обширними дослідженнями, проведеними по всьому світу, встановлено, що щорічно намагаються кинути палити близько 40% курців, і лише 3% з них це вдається самостійно.

Для тих, хто все ж хоче реально кинути палити, існують клініки кодування від куріння.
На сьогоднішній день існує більше 100 офіційно визнаних способів лікування тютюнопаління, від медикаментозних і до чисто психотерапевтичних. Запорукою успіху в боротьбі з алкоголізмом, є бажання кинути палити.

Для багатьох важко визначити для себе, як саме він бажає відмовитися від куріння - самостійно або за допомогою фахівців в цій області. Якщо ви володієте залізною силою волі - вперед. Якщо сумніваєтеся, звертайтеся до фахівців. Адже саме професійні консультації допоможуть вам вибрати спосіб лікування.

Лікування надмірної ваги

Наш метод позбавлення від надмірної ваги змусить ваш організм відмовитися від надмірного вживання продуктів, що сприяють придбання зайвих кілограмів, засмічують його. Ваш організм сам обмежить вживання висококалорійних продуктів - обмін речовин почне поступово нормалізувалася.

Головне завдання нашого методу - скоротити вміст у раціоні компонентів, які сприяють накопиченню і відкладенню в організмі зайвих кілограмів - легкозасвоюваних вуглеводів і жирів. При цьому не можна забувати про дотримання необхідних умов правильного збалансованого харчування.

При дотриманні такої "дієти" жоден з минулих наше лікування не буде страждати від відчуття голоду, не визнає себе позбавленим чогось улюбленого, приємного, загалом, не зазнає ніяких незручностей. Навіть під час свят та урочистих прийомів з рясним застіллям жодне з високоенергетичних страв не викличе у вас бажання спробувати його. Вам не треба стримувати себе. Ваш організм сам відмовиться від усього зайвого і непотрібного.

Ці властивості, безсумнівно ставлять наш метод в розряд найкращих засобів для зниження ваги. Ви поступово позбавляєтеся від своїх хвороб. Метод не дає побічних ефектів, не використовуються шкідливі для організму речовини.

Всі складові нашого методу спрямовані на найголовніша умова боротьби із зайвою вагою: досягнення нормального балансу між споживаною і витрачається енергії. А це значить - поступово і назавжди зменшити в раціоні ті продукти, які призводять до збільшення ваги.

Лікування ігроманії

Давайте з'ясуємо для себе, що ж таке ігрова залежність? Насамперед - це неконтрольований потяг до азартних ігор, яке опановує розумом і підкоряє собі поведінку, яка страждає цим захворюванням. Як свідчать дослідження цього захворювання, у разі припинення гри, у ігроманів виникає стан, схоже з синдромом відміни у алкоголіків і наркоманів. Констатувати, що у людини розвивається це захворювання можна по ряду ознак:
- щоб отримати необхідний викид адреналіну з кожним разом піднімаються все вище і вище ставки;
- при завершенні гри ігроман відчуває дискомфорт, нервозність і знову прагне зануритися в атмосферу гри;
- навіть великі програші не можуть придушити бажання грати;
- загроза втратити роботу, сім'ю ігромана абсолютно не хвилює;
- для продовження гри гравець починає постійно обманювати своїх родичів з метою отримання грошей для продовження ігрового процесу;
- гра стає своєрідною ширмою, за якою можна сховатися від життєвих проблем.

У разі, якщо ви помічаєте у своїх близьких прояви вищезгаданих ознак і вам не байдужа її подальша життя - варто звернутися за допомогою до професіоналів. Лікуванням ігроманії займаються лікарі-наркологи, і успіх лікування залежить в першу ступінь від того, наскільки сам пацієнт зацікавлений в позбавленні від цієї недуги.

Головне в лікування ігрової залежності - це повний і рішуча відмова від азартних ігор. Такий позитивний результат хвороби можуть забезпечити тільки фахівці з лікування ігроманії.

Фахівці

Невролог

Спеціалісти

Невролог

Відгуки про Наркологічний центр "Стрілець"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук