Медичний порталУстановиСевастопольМедичний центрНаркологічний центр "Ренесанс-Плюс"
Наркологічний центр Ренесанс-Плюс

Наркологічний центр "Ренесанс-Плюс"

Медичний центр , Наркологічний центр, Реабілітаційний центр

вул. Д. Загорулько, 2 , Севастополь, Крим
цілодобово
impuls-life@mail.ru
Сховати карту

Про установу

Медичний обласний реабілітаційний центр "Ренесанс-Плюс" пропонує командну роботу професійних фахівців з пацієнтами, що страждають хімічної залежністю. Центр реабілітації наркоманів (наркозалежних) і алкоголіків застосовує авторську методику в лікуванні наркоманії.
Пріоритетне завдання: формування досвіду життя без наркотиків і розвиток мистецтва опору впливу наркотичного середовища.
Результативність лікування наркоманії залежить від багатьох факторів, одним з яких є місце здійснення лікувально відновного періоду для пацієнта. Ми пропонуємо терапевтичну середу в унікальному місці на Кримському узбережжі. Лікувально реабілітаційний центр для алкоголіків розташований у курортній зоні міста Севастополь. Свіже морське повітря і затишна обстановка сприяє ефективному лікуванню в Криму.
Програма Наркологічного центру "Ренесанс-Плюс" спрямована на поліпшення фізичного стану пацієнта, формування стабільного психо-емоційного фону, придбання соціальних принципів з ведення здорового способу життя самим пацієнтом. У цієї програми в основі індивідуальний і професійний підхід до кожного пацієнта, що має залежність від наркотиків.
П'ять причини, з яких ви можете вибрати Наркологічний центр "Ренесанс-Плюс":
- Наявність професійної команди фахівців.
- Авторська методика лікування.
- Відновлення пацієнтів в найкоротші терміни.
- Прийнятна цінова політика.
- Дбайливе ставлення та індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Приватні медичні центри Севастополя (нарко центри, алко центр) це повний комплекс з реабілітації до ресоціалізації пацієнта. Центр наркологічної допомоги "Ренесанс-Плюс" готовий надати спеціалізовану допомогу кожному пацієнту!
Наркологічний центр "Ренесанс-Плюс" знаходиться в чотирьох кілометрах на північ від вершини Севастопольської бухти на Мекензієвих горах. Затишний, упорядкований готельний комплекс розташований в лісовій зоні. З терас комплексу відкривається прекрасний вид на гірські ліси, звідки відчувається свіжий кримське повітря. Центр розташований поруч з мекензівим лісництвом. Всі ці умови дозволяють зробити курс відновлення приємним і комфортабельним. За часом курс відновлення займає від 30 до 90 днів. У програмі курсу з відновлення використовуються традиційні методики, і авторські програми.
Програма Наркологічного центру "Ренесанс-Плюс" допомагає пацієнтові позбутися від постійного бажання піти від реальності за допомогою алкоголю і наркотичних засобів. Основна мета центру поміняти світогляд людини. Після курсу реабілітації в клініці, людина повинна прийняти реальний світ таким, яким він є насправді, знайти себе в цьому світі і виконати основні чотири мотивації для життя: жити, любити, вчиться, і залишити спадщину. Ці мотивації являють собою сучасну теорію екзистенційного аналізу, і розроблені учнем В. Франкла Ленглі Альфредом.

Відгуки про Наркологічний центр "Ренесанс-Плюс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук