Медичний порталУстановиЗапоріжжяНаркологічний центрНаркологічний центр "Повернення до життя"
Наркологічний центр Повернення до життя

Наркологічний центр "Повернення до життя"

Наркологічний центр , Реабілітаційний центр

вул. Горького, 32 А , Запоріжжя, Запорізька область
Вт, Ср, Чт, Сб, Нд: 9.00 - 16.00 Пн, Пт: 9.00 - 13.00 прийом ведеться без попереднього запису ("жива черга").
+38 (061) -764-57-62
+38 (099) -760-1557
Головний лікар
Александр Георгиевич Дановский
Сховати карту

Про установу

Головне завдання лікаря-нарколога - це зняти патологічну тягу до спиртного і допомогти відновити нормальну життєдіяльність організму. Як відомо, при алкоголізмі уражаються абсолютно всі органи і системи життєдіяльності організму людини, але в першу чергу, страждають мозок, печінка, серце і т.д. Порушення ферментативного та інших видів обміну речовин у цих органах, та особливо в мозку, призводить до таких плачевних наслідків для фізичного і психічного здоров'я людини.

У практичної наркології доведено, що при систематичному вживанні алкоголю в організмі людини постійно збільшується синтез катехоламінів і особливо дофаміну. І за допомогою тільки волі ми не можемо змусити ці речовини не накопичуватися і не виділятися в надлишку! Без допомоги лікаря тут не обійтися!

Тільки індивідуальний, комплексний і патогенетично спрямований, тобто діє на фізіологічні першопричини хвороби, підхід до лікування алкогольної залежності за даними Всесвітньої Організації охорони Здоров'я, є найбільш виправданим і найбільш ефективним з наукової та практичної точки зору методом лікування алкогольної залежності з усіх існуючих в медицині!

Наш метод лікування заснований саме на цих правилах. Застосовуючи одночасно в комплексі спеціальні медичні препарати, складний збір з лікарських трав «Витанад» і раціональну психотерапію, ми, перш за все, на довгі роки знімаємо хворобливий потяг до алкоголю, заспокоюємо й відновлюємо нервово-психічну сферу, нормалізуємо ферментативний обмін, очищаємо організм від різних отруйних шлаків, відновлюємо сон і апетит, і, таким чином, повертаємо людини до нормального здорового способу життя!!!

Сам курс лікування триває 30-45 днів, але на прийомі у лікаря Ви будете в середньому 3 рази (один сеанс в 10-15 днів)! Інші призначення лікаря Ви будете виконувати вдома самостійно 2 рази на добу вранці і ввечері. Тобто ви можете вести повноцінне життя і при цьому проходити курс лікування!

В порядку виключення для іногородніх хворих або якщо у людини з об'єктивних причин немає можливості приїхати на прийом до лікаря на 2-й або 3-й етапи лікування, ми даємо з собою на руки ті ж лікувальні препарати в таблетированном або капсульованому вигляді та збори із трав на весь курс лікування. Як показала практика, ефективність лікування від цього не страждає. Головне - в повному обсязі та вчасно виконувати всі призначення і рекомендації Вашого лікаря.

Фахівці

Психіатр

Нарколог

Спеціалісти

Нарколог, Психіатр

Відгуки про Наркологічний центр "Повернення до життя"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук