Медичний порталУстановиОдесаНаркологічний центрНаркологічна клініка "Иммунит"
Наркологічна клініка Иммунит

Наркологічна клініка "Иммунит"

Наркологічний центр , Реабілітаційний центр

вул. Новосельського, 98 , Одеса, Одеська область
+38 (048) 799-34-35
+38 (067) 505-81-49
Головний лікар
Скрипник Игорь Петрович
Сховати карту
Філії:
Наркологічна клініка "Иммунит"
с. Санжейка, Хутірська вулиця, 40

Про установу

Комплексне лікування алко та нарко залежності.

Наша клініка застосовує найбільш ефективні сучасні методи лікування наркотичної та алкогольної залежності. Комплексне відновлення всього організму і індивідуальний підхід до кожного нашого пацієнта - ось основні принципи, якими ми керуємося в роботі. Для повного позбавлення від залежності розробляється індивідуальна програма, яка включає безболісне зняття "ломки"або виведення з запою, детоксикацію і відновлення організму, психологічну підтримку та реабілітацію. Ми проводимо успішне лікування психологічної залежності, допомагаємо пацієнту повністю звільнитися від тяги до наркотиків або алкоголю і знову відчути радість життя.

Для відновлення нервової системи і лікування супутніх захворювань (неврози, депресія, енцефалопатія, полінейропатія, безсоння, судинна, печінкова патології та ін) використовуються запатентовані авторські методи. Обов'язково проводиться програма нормалізації кровообігу і поліпшення прохідності вен. Широко використовуються нешкідливі фізіотерапевтичні методи лікування.

В рамках психологічної реабілітації, для виявлення та аналізу причин розвитку залежно проводиться психодіагностика особистості, після чого складається програма з корекції поведінкового фактора. Для закріплення результату проводяться індивідуальні, групові та сімейні сеанси психотерапії. Також нас підтримують представники церкви, які надають нашим пацієнтам духовну допомогу і підтримку

Ми реалізуємо унікальну реабілітаційну програму "Разом до позитивного результату", проводимо подвійну наркоблокаду на тривалий термін і здійснюємо профілактику зривів.

Лікування алко та нарко залежності і подальша реабілітація проходять в комфортабельних умовах, в курортній зоні на мальовничому морському узбережжі, в екологічно чистому регіоні. Багато наркологічні клініки проводять лікування, але далеко не все подбають про Ваших близьких так, як це зробимо ми!

Фахівці

Масажист

Психолог

Невролог

Офтальмолог (окуліст)

Рефлексотерапет

Спеціалісти

Невролог, Психолог, Офтальмолог (окуліст), Невропатолог, Масажист, Рефлексотерапет

Відгуки про Наркологічна клініка "Иммунит"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук