Медичний порталУстановиОдесаКлінікаНаркологічна клініка "Доктор Благо Плюс"
Наркологічна клініка Доктор Благо Плюс

Наркологічна клініка "Доктор Благо Плюс"

Клініка

вул. Дмитра Донського, 2-А , Одеса, Одеська область
+38 (048) 702-34-24

+38 (097) 242-29-22
yurgen_06@mail.ru
Головний лікар
Довгий Юрий Владимирович
Сховати карту

Про установу

Наркологічна клініка "Доктор Благо Плюс" спеціалізується на лікуванні та психосоціальної реабілітації людей з проблемами хімічної залежності (алкоголізму, наркоманії, токсикоманія, ігроманії).

У клініці працюють висококласні сертифіковані фахівці.

Клініка має в своєму розпорядженні амбулаторно-поліклінічне і стаціонарне відділення, які обладнані необхідною сучасною апаратурою. У нас ви можете отримати консультації таких спеціалістів: нарколога, психіатра, психолога, анестезіолога, психотерапевта, гепатолога, озонотерапевта.

Фахівці нашого центру мають великий досвід роботи в лікуванні наркоманії, алкоголізму, токсикоманії, ігроманії. У центрі є три відділення:

консультативно-поліклінічне відділення, де проводять консультації фахівці нашого центру (нарколог, психіатр, гепатолог, анестезіолог, озонотерапевт, психотерапевт), проводиться діагностична оцінка псіхосоматичного стану організму пацієнта та надається допомога в амбулаторному режимі;

відділення інтенсивної терапії, де проводяться процедури швидкої опійної детоксикації (БОД) з апаратним моніторингом життєво важливих функцій організму під контролем кваліфікованих лікарів-реаніматологів;

відділення реабілітації, де з пацієнтом працюють психотерапевти та психологи за такими методиками: індивідуальна, групова і сімейна консультація (drug counseling), індивідуальна, групова психотерапія (гештальт-терапія, психодрами, арт-терапія та ін.)

Клініка знаходиться в центрі курортної зони Одеси (10-а станція Великого Фонтану), де чудово поєднуються чисте морське повітря, піщані пляжі і архітектурні комплекси старої і нової Одеси. У клініці створені всі необхідні умови для комфортного перебування. Пацієнти розташовуються в окремих палатах на одного-двох-трьох чоловік. Також є комфортабельні люкси.

Персонал клініки з увагою і турботою ставиться до всіх побажань пацієнтів, що створює сприятливу психологічну обстановку. У розпорядженні пацієнтів: медперсонал - цілодобово, більярд, теніс, тренажерний зал, сауна, комп'ютерний зал, охорона - цілодобово, 4-разове харчування з індивідуальним підбором дієт-столів, проводяться екскурсії по визначних пам'ятках міста (за рекомендацією лікаря).

 

Фахівці

Масажист

Нарколог

Анестезіолог

Спеціалісти

Масажист, Нарколог, Психіатр, Психолог, Анестезіолог, Гепатолог, Психотерапевт

Відгуки про Наркологічна клініка "Доктор Благо Плюс"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук