Медичний порталУстановиКиївПологовий будинокМіський пологовий будинок № 5
Міський пологовий будинок № 5

Міський пологовий будинок № 5

Пологовий будинок

пр-т Червонозоряний, 2 , Київ, Київська область
цілодобово
+38 (044) 275-80-88
+38 (044) 275-90-88
Сховати карту

Про установу

Історія пологового будинку
Це колишня лікарня № 8, при якій було маленьке пологове відділення. Тільки в 1994 - 1995 году пологовий будинок витіснив інші відділення і став повноцінним, а з 1997 року його почали повністю перебудовувати. Відмінність цього пологового будинку в тому, що тут надають допомогу жінкам, які страждають екстрагенітальною патологією (цукровий діабет, захворювання мозку, очей, порок серця).
Двері пологового будинку відкриті для породіль з такими патологіями, не залежно від прописки. Крім цього, тут часто народжують мами з багатоплідної вагітністю, в тому числі після ЕКЗ. Це перший пологовий будинок, який запровадив новий метод кесарево, який став альтернативою старої операції. Фахівці пологового будинку використовують спеціальну програму по боротьбі з кровотечами за допомогою препаратів, які заміняють кров. Тут також практикують партнерські пологи і раннє прикладання до грудей.
Інформація про пологовому будинку
Кількість місць: 250.
Структура: 3 акушерських відділення, 2 дородових, 2 гінекологічних, відділення інтенсивної терапії новонароджених, доросле відділення інтенсивної терапії, з чотиримісними палатами, 5 добре обладнаних операційних.
Фахівці: професори, доктори і кандидати мед. наук, лікарі вищої та першої категорії.
Головлікар: к.м.н., заслужений лікар України Макаренка Михайло Васильович
Закривається на «миття»: з 08 серпня 2011 по 28 серпня 2011
Кількість пологів за 9 міс. 2008 року: 3133.
Смертність новонароджених: 9.
Благодійний внесок (витрати за пологи)
За бажанням і можливостям пари.
Родзали:
1. Індивідуальні пологові зали розраховані на одну пару. Тут зроблений євроремонт з склопакетами. У кожному такому родзалі є свій санвузол, м'ячі, стілець для вертикальних пологів і крісло - трансформер. Місце відпочинку для чоловіка - стілець.
2. Загальні - на дві породіллі. У таких родзалах теж косметичний ремонт без склопакетів, пологові крісла старого зразка, є м'яч. Санвузол в коридорі. Місце відпочинку для чоловіка - стілець.
Відділення патології вагітності
Розраховано на 35 місць.
1. Нове відділення: всі палати 2 - і 4-місні підвищеного комфорту. Зроблений євроремонт з склопакетами. Палати оснащені хорошою новими меблями, ліжками-трансформерами, плазмовим телевізором і кондиціонером. Однак планування пологового будинку не передбачає індивідуальних санвузлів, тому санвузли (нові, повної комплектації) знаходяться в коридорі.
2. Старе відділення: 4-х - місцеві палати з косметичним ремонтом, без склопакетів. У палатах звичайні меблі, санвузол - у коридорі, комплектація неповна.
Акушерське відділення
Розраховано на 150 місць. Палати одно-і тримісні.
1.Одномісні палати в 1-му акушерському відділенні обладнані ліжком-трансформером, холодильником, телевізором, новим пеленальним столиком і нової пластикової ліжечком для малюка. Новий санвузол без біде - в коридорі. У цьому відділенні косметичний ремонт і ще немає пластикових вікон.
2. Одномісна палата в 2-му акушерському відділенні обладнана сучасними меблями і ліжком-трансформером, холодильником, кондиціонером, обігрівачем, електрочайником, новими сповивальним столиком і нової ліжечком для малюка. У такій палаті є нові душ, унітаз, умивальник, але немає біде. У цьому відділенні зроблений євроремонт і стоять склопакети.
3. VIP-палата сімейного типу, де породілля знаходиться разом з чоловіком або близькою людиною. У цій палаті гарнітурні меблі, обідній стіл для 4-х чоловік, нові ліжечко і пеленальний столик, кондиціонер, телевізор, холодильник, мікрохвильова піч, електрочайник. У палаті є окремий санвузол.
4. Звичайні палати, розраховані на 3-х породіль. Тут немає ремонту і склопакетів. Тут звичайні меблі, залізні дитячі ліжечка і старі пеленальні столики. Однак у таких палатах є холодильник. Санвузол - в коридорі, старого зразка, в "комплект" не входить біде.
Дитяче відділення (відділення для новонароджених)
У найближчому майбутньому повинно відкритися велике дитяче відділення, де буде можливість виходжувати відразу багатьох недоношених діток. Тут зроблений євроремонт, стоять склопакети, нові кувези з ортопедичними матрацами з підігрівом.
Кімната відпочинку і прогулянкова територія
У пологовому будинку є хол з м'яким куточком і телевізором, а також кухня з усім необхідним, розрахована на все відділення. Однак цей пологовий будинок може "похвалитися" і складним місцерозташуванням - на жвавому перехресті.
Харчування
Жінки їдять в їдальнях, харчування 3-разове.

Відгуки про Міський пологовий будинок № 5

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук