Медичний порталУстановиКиївПологовий будинокМіський пологовий будинок № 4
Міський пологовий будинок № 4

Міський пологовий будинок № 4

Пологовий будинок

просп. Героїв Сталінграда, 16 , Київ, Київська область
цілодобово
+38 (044) 411-87-61
+38 (044) 411-92-26
Головний лікар
Каминский Вячеслав Владимирович
Сховати карту

Про установу

Пологовий будинок № 4 відкрився в 1984 році.

Благодійний внесок: немає
Акушерське відділення цього центру спеціалізується на пологах жінок з екстра-генітальної патологією (серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма, цукровий діабет), акушерською патологією (наприклад, раптова висока температура неясного характеру) і з різними інфекційними захворюваннями (гепатит, гострі кишкові інфекції, вірусні захворюваннями).

У структуру пологового будинку входить акушерське відділення, яке складається з двох частин: пологового блоку і відділення патології вагітності. Пологовий блок в силу специфіки пологового будинку має структуру боксів. Це закриті приміщення, які складаються з пологового залу і післяпологовий палати. Багато відділень центру вже відремонтовано, в останніх йдуть капітальні ремонтні роботи.

Пологові зали

У пологовому відділенні є 5 боксів з індивідуальними пологовому залі для партнерських пологів. У тих же приміщеннях знаходяться післяпологові палати для трьох породіль з малюками. У пологових залів зроблений євроремонт, вони повністю обладнані всім необхідним: кріслом або ліжком-трансформером для пологів, шведською стінкою, килимком для масажу, м'ячем. У кожної породіллі своя функціональне ліжко, тумбочка, нове пластикове ліжечко для малюка, новий пеленальний столик і холодильник. У кожному боксі є новий санвузол - все є, крім біде. Місце відпочинку для чоловіка - окреме приміщення, де потім буде знаходитися мама з малюком.

Відділення патології вагітності

Розраховано на 15 місць (1 - та 2-місні палати)

1. Основна частина палат - двомісні, в яких є необхідні меблі старого зразка. Санвузол знаходиться в коридорі, сантехніка - стара. Ремонт у відділенні тільки планується.

2. Крім цього, існують одномісні палати з душем і туалетом, сантехніка стара. Меблі в палатах звичайні, ремонт косметичний без склопакетів.

Палат підвищеного комфорту немає

Дитяче відділення

Розраховано на короткочасне перебування малюків, поки мама знаходиться у відділенні інтенсивної терапії після кесареве. Потім їх переносять в бокс - до мами. У відділенні зроблений євроремонт, поставлені склопакети та закуплені нові ліжечка з ортопедичними матрацами та підігрівом.
Дозвілля. У зв'язку зі специфікою пологового будинку мами весь час знаходяться в закритих боксах, території відпочинку на вулиці немає.
Харчування 3-разове, його розвозять по палатах.

Акушерська допомога ВІЛ-інфікованим жінкам в Києві в пологовому будинку № 4

Ще зовсім недавно питання про вагітність у ВІЛ-інфікованої жінки категорично вирішувалося на користь її переривання. І не було накопичено знань з попередження передачі вірусу від матері до дитини, та й самі такі випадки були нечисленними. В даний час у зв'язку з повсюдним поширенням інфекції і придбанням своєрідного багажу знань ця позиція медиків докорінно змінилася. ВІЛ-інфіковані жінки благополучно виношують вагітність і в 90-92% випадків народжують здорових дітей. Та й ВІЛ-інфекція перестала бути сьогодні долею тільки лише наркоманів, гомосексуалістів і повій. Адже якщо раніше на перший план виходив ін'єкційний спосіб передачі ВІЛ, то в даний час превалює шлях передачі в результаті незахищеного статевого контакту між інфікованою людиною і його неінфікованим партнером.

Структура пологового будинку № 4

Структура: акушерське відділення, відділення патології вагітності, дитяче відділення з палатою інтенсивної терапії для новонароджених, кілька операційних з 2 лапароскопічними стійками (це установки, які роблять щадні операції без розрізу черевної порожнини), відділення перинатальної діагностики, де спостерігаються вагітні з різними патологіями і проводяться діагностики безпліддя, і відділення ендокринної патології і репродуктології, де спостерігаються вагітні жінки після циклу ЕКЗ.

Також є власна бактеріологічна лабораторія, імуноферментний аналізатор (для діагностики ТОРЧ-інфекцій) і відділення переливання крові. На базі відділення ендокринної патології і репродуктології зараз створюється Центр допоміжних репродуктивних технологій.

Фахівці

Акушер

Гінеколог

Спеціалісти

Акушер, Гінеколог, Реаніматолог, Анестезіолог, Неонатолог

Відгуки про Міський пологовий будинок № 4

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук