Медичний порталУстановиДніпропетровськПологовий будинокМіський пологовий будинок № 1
Міський пологовий будинок № 1

Міський пологовий будинок № 1

Пологовий будинок

вул. Леніна, 2 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 745-10-90
+38 (056) 726-54-85
Сховати карту

Про установу

 Пологовий будинок №1 є лікувальним закладом вищої категорії третього рівня аккредитации.Мы спеціалізуємося на веденні жінок з передчасними пологами. Це означає, що якщо пологи у вагітної мешканки нашого міста або області починаються раніше терміну, то, як правило, швидка допомога доставляє її для діагностики, збереження вагітності або екстреного розродження до нас.

 Фахівці нашого пологового будинку мають досвід збереження вагітності у разі передчасно почалася родової діяльності і передчасного вилиття навколоплідних вод при недоношеній вагітності.У нас є всі можливості забезпечити «скоростиглих» малюкам золотий стандарт виходжування.  

 Палати інтенсивної терапії у відділенні для недоношених дітей поступово обладнуються необхідною апаратурою, щоб дітки вагою від 500 г, мали шанс на довге і щасливе жизнь.

 Наш пологовий будинок є учасником проекту «Здоров'я матері - здоров'я дитини». В рамках цього проекту ми маємо можливість підвищувати кваліфікацію нашого персоналу на тренінгах з сучасним перинатальним технологиям.

 Все пологові зали в нашому пологовому будинку індивідуальні. Жінкам надаються всі необхідні свободи - вони можуть усамітнитися в такому родзалі або ж прийти на пологи разом з чоловіком.

Спеціалісти

Гінеколог, Акушер

Відгуки про Міський пологовий будинок № 1

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук