Медичний порталУстановиМиколаївЛікарняМіська лікарня № 4
Міська лікарня № 4

Міська лікарня № 4

Лікарня

вул.Адмірала Макарова, 1 , Миколаїв, Миколаївська область
+38 (0512) 478884,
+38 (0512) 478986,
+38 (0512) 478765,
+38 (0512) 368576,
+38 (0512) 478797
Fax: +38 (0512) 363283
Головний лікар
Гунченко Василий Кузьмич
Сховати карту

Про установу

Міська лікарня № 4 міста Миколаєва - це сучасна багатопрофільна лікарня , яка надає медичну допомогу населенню міста вже понад 25 років.

Протягом останніх років лікарню очолює

Заслужений лікар України , організатор охорони здоров'я вищої категорії Гунченко Василь Кузьмич

В даний час міська лікарня № 4 - це медичний заклад , в якому надається висококваліфікована медична допомога , проводиться сучасне повноцінне обстеження , надається кваліфікована консультативна допомога .

У своїй структурі лікарня має поліклініку , яка надає допомогу 25 000 населення, і стаціонар на 205 ліжок.

В даний час у складі стаціонару активно працюють відділення терапевтичного та хірургічного профілю : терапевтичне , кардіологічне , неврологічне (у тому числі ліжка інтенсивної терапії для хворих з гострою судинною патологією мозку) , відділення оториноларингології , мікрохірургії , літотрипсії . Працює кабінет комп'ютерної томографії , сучасний кабінет ультразвукової діагностики.

У міській лікарні № 4 працюють 84 лікаря , з них 5 - Заслужених лікарів України , 3 - кандидати медичних наук .

За рік у лікарні проходять лікування до 6,5 тисяч пацієнтів , проводяться до 1500 оперативних втручань. Завдяки злагодженій роботі колективу лікарні та його підрозділів , у тому числі приймального , діагностичного , реанімаційного та неврологічного відділень , за останні два роки в лікарні активно проводиться тромболізис при гострих порушеннях мозкового кровообігу , хворі своєчасно скеровуються на оперативне нейрохірургічне лікування . Це дає певні позитивні результати , рятує життя десяткам хворим , дозволяє уникнути важких наслідків гострих порушень мозкового кровообігу. Основні напрямки роботи оториноларингологічних і мікрохірургічних оперативних втручань - відновлення функції та усунення дефектів органів , реконструкція травмованих органів , видалення доброякісних новоутворень.

Більшість оперативних втручань здійснюється із застосуванням ендоскопів , оперативних мікроскопів , ультразвукової , радіохвильової , кріохірургічною апаратури.

Відновлювальне лікування і рання реабілітація хворих проводиться в оснащеному сучасною медичною апаратурою відділенні , де в наявності є нові інгалятори - небулайзери , апарати лазерної терапії та інша фізіотерапевтична апаратура . ЛФК проводиться із застосуванням профілактора Євмінова та іншого сучасного обладнання.

Однією з переваг міської лікарні № 4 серед інших лікувально -профілактичних закладів є наявність на її базі клініко- діагностичної лабораторії , яка має підрозділ ургентної діагностики .

Завдяки кваліфікованій роботі досвідченого колективу лікарні та сучасної матеріально -технічної бази відділень значно покращилися показники роботи лікувальної установи.

Можливість цілодобового надання планової , невідкладної та ургентної допомоги хворим внесло свій внесок у виконання загальноміської програми з організації охорони здоров'я міста.

Основна мета роботи і подальшого розвитку 4й міської лікарні - це надання своєчасної належної висококваліфікованої допомоги хворим.

відділення :

поліклінічне відділення

приймальне відділення

Відділення анестезіології , реанімації та інтенсивної терапії

відділення кардіології

Відділення пластичної та реконструктивної хірургії

відділення оториноларингології

терапевтичне відділення

відділення неврології

Фізіотерапевтичне відділення

сурдологічне служба

патологоанатомічна служба

Відділення променевої діагностики

Відділення функціональної діагностики

клінічна лабораторія

Комп'ютерна томографія.

Відгуки про Міська лікарня № 4

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук