Медичний порталУстановиСімферопольЛікарняМіська клінічна лікарня № 6 швидкої та невідкладної допомоги

Міська клінічна лікарня № 6 швидкої та невідкладної допомоги

Лікарня

вул. Гагаріна, 15 , Сімферополь, Крим
+38 (0652) 25-47-42
bolnica-6@rambler.ru
Сховати карту

Про установу

Лікарня швидкої медичної допомоги - це стаціонар на 300 ліжок , з яких 90 % складають ліжка хірургічного профілю , і міська травматологічна поліклініка на 450 відвідувань на добу.

У структурі лікарні 7 основних і 11 допоміжних відділень і служб. Щорічно за медичною допомогою в лікарню звертаються до 16 тис осіб , з них 92 % по швидкій допомозі . У стаціонарі щорічно отримують лікування близько 7 тис. хворих, проводиться близько 8 тис. операцій , причому більша частина - це операції за життєвими показаннями. Велика увага приділяється якості лікувально- діагностичного процесу , впровадженню нових форм і методів лікування.

Сьогодні в колективі трудиться 139 лікарів , 299 молодших медичних спеціалістів , 255 осіб молодшого медичного персоналу , 174 осіб іншого персоналу . Більше половини лікарів і середніх медпрацівників мають вищу та першу кваліфікаційну категорію .

У лікарні працюють 8 заслужених лікарів України та АРК , 2 заслужених працівника охорони здоров'я України , 5 кандидатів медичних наук .

Наш колектив тісно співпрацює з кафедрами Кримського державного медичного університету ім. С. І. Геор - ГІЄВСЬКИЙ . Викладачі та науковці беруть участь у лікувально- діагностичному процесі спільно з співробітниками відділень. За 48 -річний період діяльності лікарня придбала авторитет висококваліфікованого медичного закладу .

Спеціалісти

Терапевт

Відгуки про Міська клінічна лікарня № 6 швидкої та невідкладної допомоги

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук