Медичний порталУстановиДніпропетровськЛікарняМіська клінічна лікарня № 11

Міська клінічна лікарня № 11

Лікарня

вул. Колонтай, 1 , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
+38 (056) 371-79-45
Головний лікар
Павел Лисунець
Сховати карту

Про установу

Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 11 працює з 1937 року. За 75 років існування її статус підвищився від медико-санітарної частини заводу в медичний заклад міського рівня. Зараз у лікарні, як і в цілому на Дніпропетровщині робляться системні кроки щодо підвищення якості надання медичних послуг. З цією метою для нашої лікарні закуповується нове медичне обладнання, збільшується фінансування на медикаменти. Все це разом з професіоналізмом медичних працівників дозволяє проводити точну діагностику та лікувати пацієнтів нашого медичного закладу .

У штаті Дніпропетровської міської клінічної лікарні № 11 працюють 130 осіб, з них 43 - лікарі та 87 - середні медичні працівники. Фахівці медичного закладу проходили стажування в лікувально-профілактичних закладах України, Росії, Німеччини, Італії, Австрії, брали участь у світових конгресах в Італії (Венеція) і Німеччині (Берлін).

В лікарні функціонують 2 хірургічних відділення, терапевтичне, кардіологічне, ревматологічне та гастроентерологічне відділення. Загальна потужність ліжкового фонду складає 280 ліжок. В середньому за рік у медичному закладі проліковується понад 8 тис жителів Дніпропетровська, проводиться більше 2 тис операцій, чверть з яких - малоінвазивним методом (без розрізу).

У 2012 році у лікарні було збільшено фінансування на медикаменти. Зараз в день на медикаменти для пацієнта, який лікується у стаціонарному відділенні, виділяється в середньому в 3 рази більше, ніж у 2011 році.

Протягом 2011-2012 років за підтримки губернатора Дніпропетровщини Олександра Вілкула Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 11 отримала сучасне медичне обладнання, а саме: напівавтоматичний біохімічний аналізатор (використовується для досліджень крові, що відображають функціональний стан органів і систем організму), аналізатор глюкози, електрокардіограф тощо .

У лікарні впроваджуються сучасні методики діагностики та лікування пацієнтів. Зокрема проводяться лапароскопічні операції (без розрізу) на різних органах черевної порожнини. Це дозволяє зробити оперативне втручання менш травматичним і істотно зменшити час реабілітації пацієнта. Рентген-дослідження пацієнтам лікарні проводяться на сучасному цифровому рентген-діагностичному комплексі. Він дозволяє проводити діагностику захворювань пацієнтів швидко і якісно, а також дає можливість архівувати і в будь-який момент діставати з електронного архіву історію хвороби пацієнта.

На базі кардіологічного відділення Дніпропетровської міської клінічної лікарні № 11 функціонує антигіпертензивний центр, де на сучасному рівні проводиться лікування гіпертонічної хвороби. В центрі проводиться цілодобовий моніторинг артеріального тиску пацієнтів, за результатами якого лікарі з допомогою комп'ютерних програм підбирають необхідне лікування.

Спеціалісти

Кардіолог, Функціональна діагностика, Рентгенолог, Терапевт, Гастроентеролог

Відгуки про Міська клінічна лікарня № 11

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук