Медичний порталУстановиСевастопольЛікарняМіська інфекційна лікарня № 8
Міська інфекційна лікарня № 8

Міська інфекційна лікарня № 8

Лікарня

вул. Комуністична, 40 , Севастополь, Крим
+38 (0692) 55-92-61,
+38 (0692) 53-79-69
Головний лікар
Куприянова Алевтина Вячеславовна
Сховати карту

Про установу

У липні 1952 перший хворі поступили у відкрите нове лікувальний заклад - інфекційну лікарню.

У цей період поряд з необхідними господарськими будівлями (кухня , пральня , гараж та інші) був відкритий перший корпус на 100 ліжок для лікування дітей.

У місті палахкотіли епідемії черевного , висипного тифу , дифтерії поліомієліту , кашлюку , скарлатини , дизентерії. Найбільш важкий перебіг зазначалося у ослаблених воєнного лихоліття дітей. Про тяжкість перебігу цих інфекцій свідчить факт смерті 55 дітей у цьому 1952 році.

У 1953 році вводиться в дію 2 -й лікувальний корпус - нині 4 - е медичне відділення на 100 ліжок і знову він призначений для лікування дітей.

У 1954 році відкриває двері 3-й лікувальний корпус (нині 1 , 2 відділення ) і лікарня почала приймати дорослих хворих з інфекційною патологією.

У 1972 році військові будівельники Червонопрапорного Чорноморського флоту подарували 4 -й лікувальний корпус (нині 3 медотделеніе ) .

Лікарня формувалася досвідченими кадрами і в числі перших були ветерани Великої Вітчизняної війни , пройшли загартування в медсанбатах , госпіталях , бойових частинах . Їх самовідданою працею до кінця 50 -х років ліквідовані епідемії інфекційних захворювань , активно впроваджувалися сучасні методи лікування. Знижено летальність з 3,5 в 1952 році до 0,3 в 1957 році на 100 пролікованих хворих.

За 50 років існування інфекційна лікарня стала спеціалізованим медичним закладом , організаційно -методичним центром з діагностики та лікування інфекційних захворювань у дорослих і дітей.

За ці роки розширювалася , ремонтувалася матеріально-технічна база . Так , за останнє десятиліття відкрито сучасне приймальне відділення , відділення інтенсивної терапії , імунологічна лабораторія одна з перших в Україні . Проведена заміна зовнішніх мереж каналізації , проведено капітальний ремонт стерилізаційного відділення , побудована і введена в дію нова дезкамера , вдосконалена і здійснена екологічно безпечна система знезараження стічних вод лікарні тощо

Кращі традиції передаються вже третьому поколінню медичних працівників.

Життя ставить перед ними все нові завдання : холера , дифтерія , вірусні гепатити , ВІЛ- інфекція , з'являються нові невідомі досі інфекції : хворі Лайма , пріорние хвороби , геморагічні лихоманки .

В інфекційній лікарні працюють кваліфіковані фахівці, що забезпечують високий рівень надання медичної допомоги.

Милосердя, співчуття , увагу і догляд дозволяє 82 % хворим виписуватися з одужанням , 15 % - з значним поліпшенням .

Колектив лікарні постійно працює над підвищенням своєї кваліфікації , усуненням недоліків.

Спеціалісти

Венеролог, Гінеколог, Дерматолог, Кардіолог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Стоматолог, Терапевт, Хірург, Травматолог, Інфекціоніст

Відгуки про Міська інфекційна лікарня № 8

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук