Медичний порталУстановиЧернівціЛікарняМіська дитяча лікарня

Міська дитяча лікарня

Лікарня , Лікувально-діагностичний центр, Лабораторія

вул. Буковинська, 4 , Чернівці, Чернівецька
+38 (0372) 53-08-75
Головний лікар
Сторожук Сергей Николаевич
Сховати карту

Про установу

18 червня 1908 року були розпочаті роботи по будівництву дитячої клінічної лікарні, а весною 25 травня 1910р. відбулися урочистості з нагоди відкриття першої дитячої лікарні в місті та на Буковині. Втілити ідею доктора Фішера, спорудити пам’ятник милосердя на території лікарні взявся відомий Віденський скульптор Теодор Штундиль. 8.10.1910р. Теодор Штундиль приїхав з Відня до м.Чернівці. У листопаді цього року монтаж пам’ятника та скульптурної групи був закінчений, скульптура отримала назву „Харитська група”. Бургомістер барон Фелікс Фюрт урочисто відкрив пам’ятник. Першим директором лікарні був призначений хірург Ісідор Бодья. 

На базі лікарні розміщені дві кафедри Буковинського державного медичного університету. Співробітники кафедри пропедевтики дитячих хвороб та дитячої хірургії спільно з практичними лікарями займаються науковою розробкою проблем дитячої хірургії та педіатрії. Працівниками лікарні отримано 18 авторських свідоцтв на винаходи, 167 посвідчень на раціоналізаторські пропозиції, опубліковано 235 наукових робіт в тому числі одна монографія, 8 методичних рекомендацій для лікарів та субординаторів.

В даний час будується новий хірургічний корпус. Міська клінічна дитяча лікарня акредитована на вищу категорію. В лікувальній установі працює 79 лікарів та 231 – середніх медпрацівників. 63% лікарів мають кваліфікаційні категорії. Середній медперсонал – 100%.

Фахівці

Спеціалісти

Дерматолог, Кардіолог, Отоларинголог (ЛОР), Офтальмолог (окуліст), Педіатр

Відгуки про Міська дитяча лікарня

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук