Медичний порталУстановиХарківМедичний центрМіжнародний медичний центр "Офтальміка"
Міжнародний медичний центр Офтальміка

Міжнародний медичний центр "Офтальміка"

Медичний центр , Клініка

вул. О. Гончара, 5 , Харків, Харківська область
Пн-Пт.: 08:00-20:00 Сб.Нд.: 09:00-17:00
+38 (057) 700-27-17
info@oftalmika.com
Сховати карту

Про установу

Наш центр лікування зору був створений у вересні 2005 року на базі міської клінічної лікарні № 14 імені професора Л.Л. Гіршмана, однієї з найстаріших і найбільш відомих офтальмологічних клінік України, яка в 2008 році відсвяткувала свій 100-річний ювілей.

У нашій очній клініці працюють лікарі-офтальмологи, які досконало володіють навичками роботи на сучасному офтальмологічному обладнанні і новітніми методиками лікування захворювань органу зору.

Директор "ММЦ Офтальміка" Медведєв Борис Миколайович - лікар офтальмолог, який створив 4 приватних медичних центру (в тому числі за кордоном) має ліцензію на здійснення медичної практики в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Поряд з досвідченими лікарями, які пройшли школу найстарішої очної клініки країни, в центрі працюють молоді лікарі та середній медичний персонал, які постійно підвищують рівень знань у галузі лікування зору, беручи участь у медичних конференціях і симпозіумах, як в Україні, так і за кордоном.

Цінності нашої клініки

1. Повага. Ми залучаємо різних, талановитих і цілеспрямованих співробітників і формуємо середу, підтримуючу довіру і повагу всередині колективу.

2. Довіра. Ми працюємо в очній клініці, яка заслуговує довіри жителів нашого регіону, тому що ми дотримуємося даних нами обіцянок.

3. Орієнтація на світові стандарти лікування зору. Ми швидко сприймаємо зміни і нові ситуації, як можливості навчиться новому і вирости професійно. Ми працюємо на обладнанні світових лідерів і застосовуємо інновації в менеджменті, нові технології лікування та сервісу.

4. Якість лікування. Ми постійно самовдосконалюємося, вчимося у світових лідерів нашої галузі надавати медичні послуги відповідні Європейським стандартам якості лікування зору.

Місія нашої клініки:

Офтальміка - очна клініка нового покоління. Ми піклуємося про Ваш зорі. Завдяки новітнім технологіям провідних світових виробників і кваліфікованим співробітникам ми гарантуємо точність і безпеку діагностики, і ефективність лікування зору.

Ми прагнемо перевершити Ваші очікування, ставимося до Вас з повагою і розумінням. Для нас важливо, щоб Ваше перебування в клініці було максимально комфортним.

Ми підтримуємо дружню атмосферу в колективі, що сприяє вирішенню найскладніших завдань стосуються здоров'я людини, а саме лікування зору.

Відгуки про Міжнародний медичний центр "Офтальміка"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук