Медичний порталУстановиДніпропетровськКлінікаМіжнародна система офтальмологічних клінік "Оптимед"
Міжнародна система офтальмологічних клінік Оптимед

Міжнародна система офтальмологічних клінік "Оптимед"

Клініка , Оптика

пр-т К. Маркса, 59-А , Дніпропетровськ, Дніпропетровська область
з 9.00 до 18.00, без вихідних.
+38 (0562) 36-27-60
+38 (0562) 36-69-11
+38 (0562) 36-27-50
Сховати карту

Про установу

Офтальмологічна клініка "Оптимед" працює в Дніпропетровську з серпня 2000 року. "Оптимед" - перша приватна клініка в області, яка стала надавати повний комплекс офтальмологічних послуг, від комп'ютерної діагностики до найскладніших хірургічних втручань, на найвищому професійному рівні.

Ми першими почали використовувати ексимерний лазер у рефракційної хірургії і ось вже 9 років успішно лікуємо короткозорість, далекозорість та астигматизм за допомогою лазерної корекції зору. За ці роки придбаний колосальний досвід, і повноцінний зір повернуто десяткам тисяч наших пацієнтів.

У 2005 році ми першими з приватних клінік області почали оперувати катаракту самим сучасним і безпечним методом - факоемульсифікація катаракти з імплантацією штучного кришталика - це золотий стандарт в офтальмохірургії.

Ми єдина приватна клініка в області, де оперує хірург працює постійно, а значить, він не тільки оперує, а й проводить первинні і післяопераційні огляди своїх хворих.

З першого дня роботи клініки ми успішно займаємося лазерним лікуванням захворювань сітківки при макулодистрофії і периферичних дегенерациях, а з 2009 року освоїли і застосовуємо сучасні методики лікування діабетичних ретинопатій.

У нашій клініці є все, що необхідно для надання якісної офтальмологічної допомоги: 

  • -колектив кваліфікованих лікарів, які пройшли навчання в медичних установах України, Росії, Європи і постійно підвищують свій професійний рівень;
  • -медичне обладнання кращих світових виробників;
  • -колосальний досвід, відповідальність і професіоналізм;
  • -і головне, індивідуальний підхід і саме уважне ставлення до Вас, наші наші дорогі пацієнти!

 

Відгуки про Міжнародна система офтальмологічних клінік "Оптимед"

У нас поки немає відгуків до цієї установі. Але ви можете їх додати.

Додати відгук